Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul önindítóval a...

Miért nem indul önindítóval a Honda Dio?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy Honda dio af18 as robogó. Új akksi, kitisztított karburátor, kiégetett kipufogó.

Rúgásra mindig beindul, viszont önindítóval van hogy megsem mukkan, viszont néha azzal is pöccre beindul. Ez miért van? Hogy néha elindul öndítóval néha meg nem?



2020. ápr. 8. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a bendixet az önindítóban, hátha.
2020. ápr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

NA most tekeri vagy nem?

VAGy tekeri és még se indul?

2020. ápr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Néha tekeri és beindul, néha meg nem tekeri és nem indul el
2020. ápr. 8. 10:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Önindító hiba, ha nem értessz hozzá akkor vidd el szakemberhez.
2020. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#1 80%-ig biztos vagyok benne, hogy a bendixet kell kicserélned az önindítójában. Ahhoz nem kell szakembernek lenned, hogy végrehajtsd. Ezt a robogót gyerekjáték szétszedni, ha ügyes vagy, akár 2 óra alatt is meg tudod csinálni. Mellesleg nem véletlen írom a bendixet, mert ugyanez volt az én kocsimnál is, mint ennél a Hondánál. Az önindítóban kicseréltem a bendixet, meg kitisztítottam a szénkeféket és ennyi, pöccre indul szivató nélkül is. Azelőtt egyszer jól indult, egyszer nem.
2020. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a jó válaszokat. Holnap kiszerelem a bendixet aztán meglàtjuk tényleg ez lesz e a baja. :)
2020. ápr. 8. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!