Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek 300-400ezer...

Szerintetek 300-400ezer forintért tudnék venni jó állapotú Peugeot 206-ost?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gyűjtöm a zsebpénzemből autót és nagyon ragaszkodok Peugeot 206-osra mert családunkból majdnem mindenkinek Peugeotja van (uncsi tesómnak Renault Clioja van amit 300.000-ér vette és jó állapotú). Szerintetek mennyi az átlag ára egy jó állapotú Peugeot-ra? Vagy helyette Cliora menjek vagy Citroenre ennyi árért. Az a baj, hogy járvány miatt többet nem tudok összeszedni és feltétlenül kell autó, hiszen nem rég szereztem jogsit is és már mindenkinek van haveri körből meg ha megyek valahova hétvégére akkor hasznát vehessem.

2020. ápr. 10. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem kapsz semmilyen autót amit jó allapotúnak lehet nevezni, maximum régi swiftet de azok is 10-ből 9 csúnyán rohad.
2020. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze ismerős/barát/rokontól lehet szerezni jelképes összegért de én most a reális piaci árhoz viszonyítok.
2020. ápr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 D. Brasco ***** válasza:
0%

Nyilván jelen helyzetben semmi sem.lehet fontosabb mint autot venni,főleg ha a haveroknak is van már,hiszen még a végén beégnél.......

Egyebkent egy clioval még mindig jobban jarnal mint egy 206-ossal......a renaultnak legalabb nincs minden baja IS ennyi idős korára......

2020. ápr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért ha többet nem tudsz össze szedni akkor lehet nem kellene autót venni mert mi van ha kell rákölteni, mert hogy költeni kell rá az biztos.

Persze te dolgod, de az nem olyan feltétlen dolog mert már másnak is van és csak azért akarsz te is venni.

[link]

Lehet találni , bár hogy melyik milyen állapotban van azt jól átkell nézni.

2020. ápr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ennyiert nem 206ot vennek

Inkabb clio, swift, micra ha esetleg akad

2020. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szerintetek mennyitől éri meg megvenni 206-osat, hátha nyárig megtudnám oldani valahogy?


Clion is gondolkoztam, de ha sokan mondjátok hogy 400k-ért nem találnék rendes használt 206-osat.

2020. ápr. 10. 12:13
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
Hello, megpróbálok segíteni, mert én is (elégedett) Peugeot tulaj vagyok S elég sokat foglakozok autós témával. Szerintem 500 ezertől már elég szépek vannak. Ha pl a hahu-n beállítod, hogy Peugeot 206, benzines, 5 ajtós, s most jön a lényeg, vételár 500 és 550 ezer között, kb 20 találat lesz. Jókat lehet böngészni, pl alulról a harmadik egy digit klímás (!), világoskék, 2002-es, keveset futott szentemdrei autó. Az szerintem egy kiváló ajánlat.
2020. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De jok a Clio-ok és a viszonylag ritka C2-esek is (Citroen). Egyedi dizajnu kisautó.
2020. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szentendrei...
2020. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, igen, fontos lehet még, ha esetleg vásárlásra kerül a sor, érdemes a tulajtol megkérdezni, hogyan hátsó híd fel lett-e ujitva, mert ez a típus betegsége ennek a típusnak. Ha neppertol (kereskedőtől) akkor szintén nem árt érdeklődni, ha meg tudja mondani. Ahogy később váratlanul érjen a probléma. Nem egetveroen nagy összeg a hátsó híd felújítása, egyik ismerősömnek a 2001-es, benzines 206-osan 63 000-be került. 2002-tol elektronikailag is megbízható a széria.
2020. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!