Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha yog, (the next zone...

A Csekka kérdése:

Yamaha yog, (the next zone super Z) robogóra, milyen méretű külső gumik jók?

Figyelt kérdés
A 90/90-10,és a 3.00-10/42J/ méretűek kivételével még...
2020. ápr. 10. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Idehaza akarod megvenni? Mert írhatok neked egy pár amerikai szabványt is, aminek még a nevét sem hallották a kereskedők itthon.
2020. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen itthon szeretném megvenni,sőt jó állapotban levő használt is megfelelne. Tudnál valami tippet esetleg ahonnan beszerezhető lenne?
2020. ápr. 12. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Értetlenül állok a kérdésed előtt.

Írtad, hogy "jó állapotban levő használt" is megfelel. Ez nálam a lutri kategória, de ez esetben jofogas.hu-n, vagy facebookon csatlakozol egy ilyen csoportba, ahol robogó gumik adásvételével foglalkoznak az ottani tagok.

Érthetetlen számomra, hogy miért nem jó a 90/90-10es gumi arra a 25 éves értéktelen segédmotorra. Nekem is van itthon 2db, én is ezt veszem rá. Llletve a kereskedelmi forgalomban még ott a 3.00-10/42J-s külső is, azzal mi a probléma? Ezen akarsz spórolni? Remélem nem állsz fejre akkor az úton, mikor valaki pont elhalad melletted.

2020. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tökéletesen megfelel az általad említett, illetve általam is leírt 90/90-10,vagy 3.00-10 gumi,és igen,a motor nem mai,inkább már legenda. Mivel nem vagyok gumis,s nem vágom a méreteket sem,gondoltam megkérdem,milyenek passzolnának még rá? A használt,jó állapotú alatt pedig értettem,ami valójában új,de fele annyiért,mint a bolti ár
2020. ápr. 13. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!