Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ciki egy fehér Fiat 500 egy...

Ciki egy fehér Fiat 500 egy férfinak?

Figyelt kérdés
Nem túl nőies?
2020. ápr. 10. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Cikinek nem ciki.... csak hát valóban elég nőies autó.
2020. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
“A” Merciről lenöttél, ahogy látom.
2020. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Lila az férfiasabb.🙈🙈🙈
2020. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

A kérdés kicsit becsapós. Egy férfit ugyanis nem érdekel, mit gondolnak az autójáról.

Nyápic puhapötsök, fiukák, pasikák pelyhestökű hombárok félnek attól, hogy női autót vezetnek...

2020. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem, szerintem szépek a Fiat 500-asok.

Meg különben is, ha neked tetszik és vágyad, hogy ilyen autód legyen, ne az tántorítson el tőle, hogy " vajon ciki-e"

Fehérben szerintem még jobb is ilyen szempontból, mint mondjuk pirosban. Manapság kb minden második autó fehér...

2020. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Az a ciki, hogy minden héten van egy ilyen kérdés fiat 500al kapcsolatban.
2020. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

Egy Fiat 500-at bármilyen színben el tudnék viselni:

[link]


Ha erre gondoltál:

[link]

Ez egy műanyag tucat-autó, amire ráhúztak egy régi, szépen csengő nevet.

2020. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ciki vagy sem, ha ez tetszik akkor vedd meg.

En biztos nem vennek ilyet

2020. ápr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%

4-es válasz: LOL

"A kérdés kicsit becsapós. Egy férfit ugyanis nem érdekel, mit gondolnak az autójáról.


Nyápic puhapötsök, fiukák, pasikák pelyhestökű hombárok félnek attól, hogy női autót vezetnek..."



Te tipikusan azon tábort erősíted, akik azért vesznek autót, hogy elmenjenek A-ból B-be. És közlekedőedényként használják az autót, és ennyi. Legyen minél olcsóbb, minél praktikusabb. Igen. Az ilyen embereket rohadtul nem érdekli, miben ülnek, hogy néz ki, milyen színű, stb... Az ilyen emberek veszik meg a Fiat Multipla-kat, a Nissan Cube-okat, Régi A osztályos Merciket, meg a többi förtelmesen ronda autót is.


De ne feledkezz meg a másik táborról. Akik egy fokkal jobban szeretik ennél az autókat. És úgy vannak vele, ha már autó, akkor szerethető legyen. Adjon élményt. Szeressük vezetni. Nyalogassuk, simogassuk. Amolyan autó b#zik, tudod. Ők léteznek. Én is ilyen vagyok. Mi nem szarjuk le hogy néz ki az autó. Mi nem praktikumra vesszük. Nekünk számít a megjelenése, és a színe. Minket nem érdekel, ha többet fogyaszt. Meg ha drágább fenntartani, mint egy förtelmesen ronda autót. Minket az érdekel, hogy nekünk szép legyen, legyen a kocsinak egy jó megjelenése.


És mint autób#zi férfi mondom neked, egy férfi igen is törődhet azzal, hogy miben ül. Mint ahogy adhat a megjelenésére, adhat arra is, hogy miből száll ki.

És barátom, de. Sajnos egy Fiat 500 tipikusan olyan autó, amiben 99%-ban nőket látsz. Azok közül is azt, amikor apuci, vagy az 55 éves sugardaddy a fiatalasszony feneke alá rakta, hogy legyen mivel szaladgálni.


Szóval neked az a véleményed, hogy nem férfi, aki foglalkozik azzal, hogy mit vezet. Szerintem meg de. Nekem pl. számít, hogy miben ülök, milyen színe van, meg hogy ne 67 lóerő legyen. És nem érzem magam emiatt kevésbé férfinak.

Én szememben igenis léteznek férfiasabb és nőiesebb autók. Van akit ez nem érdekel (pl. téged), valakit meg igen.


Én személy szerint soha a büdös életbe nem vennék magamnak fehér Fiat500-at. Ha X milliárd forinton ülnék itthon, akkor sem.

2020. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!