Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudhatom meg a rendszám...

Honnan tudhatom meg a rendszám alapján ki a tulajdonos? Megszeretném venni az autót, de nem tudom ki a tulaj, hol keressem!

Figyelt kérdés

2020. ápr. 11. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

sehogy.

hagysz egy üzenetet az ablaktörlő alatt

2020. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te, mint magánember sehogy. Esetleg ha van ismerős itt ott amott... Akkor talán.


De általában azok az autók amik eladók, azokat hirdetni szokták :D.

Nem szoktak így autót venni, hogy meglátok egyet az utcán, odamegyek a tulajhoz, és azt mondom. "Te. Kell a kocsid. Mennyi?".

Ez nem így megy :D


Egyébként ha csak nem egy akkora ritkaságról beszélünk, amiből 2 van Európában, akkor miért nem veszel egy ugyan olyat? Vagy neked pont az kell? Vagy mi?


Nem értem...

2020. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére sehonnan.
2020. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ő el szeretné adni, akkor a hahun megtalálod típus alapján.
2020. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 2-3-szoros árat ajánlanának, akkor elég sok ember átgondolná szerintem, hogy eladja-e a kocsiját. Már akinek csak egy tárgy, én nem adnám el az enyémet, lehet van az a pénz, de annyit meg nem adna érte senki. Amúgy nekem is eszembe jutott ez, szoktam látni Trabantokat, kíváncsi lennék, hogy mit szólnának, ha becsöngetnék, és mondanám, hogy adok érte 1,5 milliót. (Ami egy ot állapotú ára, amiket látok, azok nyilván kevesebbet érnek.)
2020. ápr. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, rendszám alapján sehogy sem tudhatod meg, hogy ki a tulajdonos, mert az ő adatai bizalmasak, nem adhatják ki. Rendőrhaver sem mondhatja meg, mert ők is csak nyomós indokkal nézhetik meg a rendszerben.

Igazából felesleges is tudni előre, hiszen a JSZP-n ott van minden lényeges dolog egy kocsiról.


Nem tudom milyen autóról van szó amit meg szeretnél venni, ha alapból nem eladó akkor sok mindent nem tudsz tenni, legfeljebb vársz, hogy hátha egyszer majd eladja és közben figyeled a hahun az azonos típusú autók hirdetéseit, nincs-e közte esetleg. Legfeljebb annyi, hogy hagysz egy üzenetet a telefonszámoddal, persze fontos, hogy jóval magasabb árat ajánlj érte - mondjuk az átlagos piaci árához képest még tegyél egy 0-t a végére, akkor talán van némi remény :)

2020. ápr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!