Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is várjátok hátha csődbe...

Ti is várjátok hátha csődbe mennek az autókereskedők?

Figyelt kérdés
Én arra várok hogy bagoert árulják az autókat.
2020. ápr. 12. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Lehet itt köpködni őket, de egy komoly cégben (nem a Lakatos & Lakatos Kft-ben Hajdúborzasztón) még mindig jobban megbízom, mint a Ferikében, aki aztán tényleg semmi garanciát nem vállal, hogy nem esik szét az autó 2 utcával arrébb.
2020. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Azt nem, hogy teljesen tönkremenjenek, de azt igen, hogy az irreális árak mondjuk a harmadára csökkenjenek. És fognak is.
2020. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem még sokáig várhatsz..
2020. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

nem lenne baj, has megszűnne mind, legalább leszállnának rólam, amikor felteszem hirdetni valamelyik autóm.

Olyanok mint a piócák, hiába írom a hirdetésbe, hogy hagyjanak a fenébe, nem olvassák.

És pofátlanul alkudoznak, jönnek vagy 5-en, gusztustalan a legtöbb.

Bár az átlagember se sokkal jobb, de azok legalább nem olyanok, mint a maffia.

2020. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Miért mennének csődbe? Miért kéne olcsó legyen egy autó?
2020. ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Lehet dolgozni kéne "oszt" akkor tellene autóra.
2020. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elsősorban azért várom, mert írtatok hogx piocak és öten jönnek... Kigyúrt izmos faszik. Mikor eladtam a Js astrám akkor is már már verekedés lett, hogy fizessem ki nekik a benzint meg a matricát. Meg mit kepzelek hogy nem hagyom alkudni akkor el sem jönnek. Végül eladtam annyiba amennyiért meghirdettem nem 600 ezerrel kevesebb ért..
2020. ápr. 12. 17:12
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, aki meg akar verni ezért, az nem “kereskedő”, hanem szimpla bűnöző. Lefogadom, hogy az eladó autóik fele lopott, másik fele meg ilyen kizsarolt.
2020. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
ezek putrisok nem kereskedők
2020. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
nem, nem várom. Az igazi autókereskedők nem mennek csődbe,de a kigyúrt kereskedők sem. Mindig akad balek.
2020. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!