Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A gumis amit felrajzol a...

A gumis amit felrajzol a gumira nyilat az mit jelent?

Figyelt kérdés
Az a forgás irányt mutatja?

2020. ápr. 13. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt.
2020. ápr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dunlop sport bluresponse nyárigumit raktam fel es a nyilakat amit felrajziltak aszeri t abba van az autó menetiranya. Ez asszimetrikus gumi kivül outside felira belül inside. Amiket felrajzoltak nyilakat ugy raktamfel hogy annak iranyaba van a menetirany jól raktam fel?
2020. ápr. 13. 13:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Mentem vele egy 5 km ert de nagyon forrok lettek a féktárcsák miért? Fékezgettem vele de ennyire akkor se kellene forróak legyenek. Ez miert van normalis ez?
2020. ápr. 13. 14:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Jól raktad fel.

Ha fékezel, akkor felmelegszik a féktárcsa, ez normális jelenség.

2020. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha nemfékezek nemforrosodik. A fekezestől nagyon felforrosodnak es csak egy pár fekezesröl van szó.
2020. ápr. 13. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Aszimmetrikus gumit tök mindegy hogy hova raksz fel, néha érdemes cserélgetni az első-hátsót, ha mérhetően nagyobb már a kopás az elsőkön, de amúgy lényegtelen a forgásirány. A féknek a kerékcseréhez nem túl sok köze van.
2020. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor jól működik a féked.


Számold ki, hogy az 1.2 tonnás autódat 50 km/h-ról 0-ra fékezve mennyi mozgási energia változik hővé és ez mennyivel emeli a néhány kilós féktárcsa hőmérsékletét. Kézzel már a 60 fokot is forrónak érzed, pedig az még lófütty egy féknek.

2020. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkorjó. Màr kezdtem megijedni
2020. ápr. 13. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!