Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha télen az autót garázsban...

Ha télen az autót garázsban tartom de használom, az jobb mintha az utcán tartanám de nem használnám?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 13. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Az autónak amúgy se tesz jót, ha nem használják, a garázsban meg le tud róla olvadni a latyak, fel is tud száradni.
2020. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a párhuzam honnan jött?

Utcán tartva, de nem használva... egyetlen indokot tudnál arra, hogy miért lenne jó csak önmagában az utca, szemben a garázzsal?

2020. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem használod, akkor inkább garázsban, ha használod, akkor mindegy szerintem. Az én garázsom 500 méterre van a háztól, télen nem szoktam berakni, mert reggel az utcáig kiérve megfagyok, nincs kedvem sétálgatni, inkább nyáron tartom garázsban, hogy ne süsse a nap, meg most, hogy hetente csak egyszer veszem elő. Bár az a garázs se valami védett hely, lyukas a teteje, beázik, stb. De jól elvolt a kocsi 13 éven át a szabadban, alig rozsdásodik.
2020. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Évszaktól és a használat gyakoriságától függetlenül jobb a garázs. Nem ázik, nem veri a jégeső, nem tűzi a nap, nem szívja az UV, nem kell télen jeget kapargatni indulás előtt és talán kevésbé valószínű, hogy feltörik egy zárt garázsban, mintha kint állna az utcán. Semmilyen hátrányát nem látom annak, ha valaki garázsban tartja az autóját.

Most családi házban lakom, itt van a ház mellett közvetlenül a garázs. De korábban társasházi lakásom volt. Garázst csak 1 km-re tudtam bérelni. Mégis megtettem és inkább gyalogoltam minden reggel és est ennyit hóban, esőben is. Legalább egy kis testmozgás is megvolt.

2020. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván jobb, ha garázsban tartod. De nem nagyon értem a kérdést: a használata függne attól, hogy hol tárolod?
2020. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!