Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy járművezető szakoktató...

Hallod!? kérdése:

Egy járművezető szakoktató tanfolyam mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Plusz az egyéb költségek is érdekelnének mint pl. az oktató pedál ára beszereléssel együtt.


És/Vagy...


Úgy összeségében mennyibe kerül mindennel együtt ha az autó már adott ?



2020. ápr. 14. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Hallod, 1.5 millió a képzés ára 1250 emberből 250 végzett a pedál lesz a legkisebb problémád :D egyébként az 100 ezer.


( nem vagyok oktató, még csam 22 vagyok, 23 évesen lehet elkezdeni , de kell A jogsi is :()

2020. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1,5 milla szerintem irreálisan sok csak a képzésre , mindennel együtt úgy már reálisabb.

100 ezer az úgy nem vészes a pedálokért:D


A vagy C kell pluszba a B mellé csak azt nem tudom , hogy mindegyik kell vagy elég a B mellé valamelyik a kettő közül.

2020. ápr. 14. 15:51
 3/4 Tubarózsa ***** válasza:
2020. ápr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 McDrive71 válasza:

Ha indul,jövőre indul már csak.Először jelentkezés,majd papírok megfelelő formátumban feltöltése. Első 1000 jelentkező,(helyesen beküldött papírok),felvételi vizsga:írásbeli,szóbeli,gyakorlati. 30.000,- +oktatási anyag.(e-titan)

Sikeres felvételi esetén tanfolyam:636.400,- (vizsgák,minden benne vannak)

+ esetlegesen fakultatív gyakorlások.(általában 18-25.000,-)

Kb.10-12 hónap( ugye jelen helyzetben vírusfüggő is volt)

"B" kategóriához már elég csak a "B" kategóriás jogsi.

Érettségi

PAV II.javasolt

2022. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!