Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek a Toyota GT86, Subaru...

Nektek a Toyota GT86, Subaru BRZ páros közül melyik autó szimpatikusabb? Miért?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 15. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ugyanaz, nem?
2020. ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen. Ezért nehéz dönteni a kettő között. Itt inkább a márka dönt, ezért vagyok kiváncsi a véleményetekre.
2020. ápr. 15. 09:35
 3/9 anonim ***** válasza:

csakis Subaru(mindegy, ki és hol gyártotta)Nekem is majdnem sikerült egyet megcsípni amit itt Esztergomban gyártottak(szép csendben)aztán vitték dél-Amerikába.

Suzuki motor, suzuki kaszni, subaru hajtáslánc.

Elnyűhetetlen, örök darab.

2020. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy kicsit más a hangolása a kettőnek, de ez lehet csak mende-monda.

Subaru, mint márka szimpatikusabb.

2020. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Személy szerint nekem is szimpatikusabb a Subaru márka. Lehet azért mert ritkább a Toyotáknál
2020. ápr. 15. 10:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Oké, nem akarok kötekedni, de akkor miért is ilyen kevés a Subaru az utakon? Ha ennyire jók és elnyűhetetlenek? Vagy pont a boxermotor miatt kuka? Anélkül meg nem Subaru a Subaru... hanem mint írtátok is, átkasznizott Suzuki...


Az Imprezán kívül nem is nagyon vannak jó autóik. Mind hosszú, lapos emelt kombi, meg ugye a Justy ami egyenlő az Ignissel, vagy épp a Swift-el...


Ott az Impreza hatchback-je, a régebbi. Megláttam papíron mit tud a teljesítményhez képest, csak fogtam a fejem. Jól néz ki, meg hát ez egy Impreza, csak épp minden ami miatt az lenne pont nincs meg benne.

2020. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, ha beültetnélek mindkettőbe, letakarnánk a logókat, (és nem mondanám el, hogy beltérben hol különbözik a két autó), mennél velük két kört, nem tudnád egyértelműen megmondani melyik melyik. Max betippeled.


Na. Nagyjából ennyi különbség van a két autó között. Más logó van az elején, meg a hátulján, meg minimális eltérések a lökhátrítókon, meg a beltérben.

Én szerintem baromság ezen filózni, hogy melyiket kéne megvenni. 99,9%-ban ugyan az a két autó, és ugyan azt nyújtják. De akkor vedd bele a Scion FRS-t is. Az még egy harmadik alternatíva.


Azt vedd, amelyik márkát jobban kedveled. Ennyi. (Bár szerintem még ez is baromság).

De ha vannak konkrét kinézett autók, felárat nem fizetnék azért, hogy Subaru legyen az elején, az biztos. Ha ugyan olyan paraméterekkel egy GT86 tudomisén 5 millió, ugyan ez Subaru BRZ-ben 6,3 millió, akkor nem adnék plusz pénzt csak azért, hogy beüljek egy full ugyan olyan kocsiban, aminek más logó van az elején. Ráadásul nem gondolnám, hogy egyik márka nagyobb presztízzsel rendelkezik, mint a másik.


A Toyota hétköznapibb, a Subaru nem. Toyotánál vannak olyan modellek, ami szembejön naponta 10-szer. Subaruból ilyen nem igen van. Toyota népszerűbb márka. Nagyjából ennyi. De ez nem azért van, mert a Subaru akkora hűdenagy kiváltság lenne, hogy olyan kevés embernek van.

Ha 100 embert megkérdezel, hogy Toyota-t vagy Subarut venne X forintért, (és most nem a BRZ-86GT-re gondolok), akkor szerintem 90 azt mondaná, hogy Toyota-t. Mert azt az emberek ismerik, megbíznak benne, látják sok embernél.


Kicsit olyan ez mint a Suzuki Swift - Subaru Justy. Szintén Ugyan úgy néz ki a két autó. Mégse kezdesz el jampizni, hogy neked egy Subarud van :D. Szinte ugyan az a két modell.

2020. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel gyakorlatilag ugyanaz a két autó, ezért amelyikből jobbat találnék a piacon.
2020. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Toyota elvileg puhább futomuvileg. De mindegy autó, autó :)
2020. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!