Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Subaru impreza wrx sti és evo...

Subaru impreza wrx sti és evo 8 evo 9?

Figyelt kérdés
a lényeg hogy most vásárlás előtt állok előre mondom csak azon az embereknek a véleményére tapasztalataira vagyok kíváncsi aki nem olyan kommentett ír hogy minek meg nem megbízható meg stb szóval kíváncsi vagyok hogy mik a rossz tulajdonságai ezeknek a kocsikank főleg a subaru e ra mert hallottam már olyat is hogy 300ezer km ki kell cserélni a dugatyukat mer el kopnak meg ilyen dolgok evok rol is hallottam ezt azt na de mit lehet róluk tudni akinek volt ilyen vagy van ilyen autója mik a tapasztalatai hibák amik eddig elő jöttek motorikusan futóművileg meg stb mikre érdemes oda figyelni és melyiket érdemesebb venni bele értve úgy hogy feléig napi használatba?

2020. ápr. 16. 03:05
 1/5 anonim ***** válasza:
X6, Porsche, Jaguar, a következő mi lesz? Legalább az írásstílus lenne más.
2020. ápr. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek az, mert nem is megbizható?
2020. ápr. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Ezek az autók nem arra valók, hogy minden nap azzal menj a gyárba dolgozni.
2020. ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek komoly teljesítményű autók. A 300.000 km-t futott kategóriában már nem az lesz a szűk keresztmetszet, ha motorgenerált kell csinálni. Mert az egyszeri nagyobb összeg, aztán letudva a gond örökre. Hanem, hogy ezek akkor már kaptak bőven és jó eséllyel odavágták már párszor, el van nyúzva az egész autó. Kevés szerelő ismeri, ért hozzá, nehézkesebb alkatrészbeszerzés stb stb.
2020. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 D. Brasco ***** válasza:
50%
Ha te tényleg ilyen autot szeretnel vasarolni már régen kifüggted volna mind két tipust A-tól Z-ig,releváns fórumokat olvastál volna stb stb......magyarul olyan szinten képben lennél,hogy nem kellene ilyen pistike kerdest kiirnod......amire egyebkent csak felxopó válaszokat fogadsz el........menj inkább jatszal szepen tovabb a nídfószpíddel de csak ha kész a lecke.......
2020. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!