Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak milyen KGST-járgá...

Első autónak milyen KGST-járgányt vegyek?

Figyelt kérdés
Mindenképpen valami régi keleti autót szetetnék, nem sokára lesz jogosítványom. Milyet ajánlotok?
2020. ápr. 16. 23:00
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
74%
Volt mar annyi ilyen kerdes,de továbbra sem friss jogsi mellé kell venni ilyen autot....meg napi használatra mint 2kerdessel lentebb is kerdezi a kollégád......raadasul a használhatóaknak az ára mostanra az egekben,szóval nem tudom minek szivatnad ilyen autoval magad.
2020. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Bármilyet, aztán maximum 1 hét mélytorkozás után majd megérkezel a valóságba csodaországból.
2020. ápr. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Én nem ajánlok neked KGST-járgányt 2 okból:


1) Vagy patika állapotút fogsz ki, de azt friss jogsisként épp ezért nem kellene leamortizálnod, mivel az utókornak kellene megőrizni azt az autót


2) Rossz állapotút fogsz ki olcsón, de az meg nem megbízható a hétköznapokban akkor.

2020. ápr. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

"régi keleti autó"


'98-as Swift? Az is régi, keleti, csak távol-keleti. Első autónak tökéletes lesz.

2020. ápr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek az előttem írókkal. Ha mindenképp ragaszkodsz a régi keleti autókhoz, akkor egyértelműen valami késői 90-es évekbeli 2107-es Ladát tudok javasolni. Ez még úgy ahogy használható autó és előfordul még néha az utakon. Esetleg még a Samara szóba jöhet, ha találsz olyat aminél a kaszni még vállalható. Az ilyen 60-as, 70-es évek csodáit az említett okok miatt én sem javaslom.
2020. ápr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmit, de tényleg.

Használni akarod vagy csak nézegetni téglán az udvar sarkában?

2020. ápr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet erről lebeszélni, akkor Lada Niva. Az legalább jó hobbizásra és még most is gyártják.
2020. ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2107 csapatós stílushoz vagy Samara a nyugodt családos ember stílushoz vagy Niva ha ki akarsz menni a prérire is. A többi már alkalmatlan közlekedésre, ezekhez ráadásul rengeteg alkatrész is van itthon fillérekért.


Egyébként én mikor az első autómat vettem az volt a legfontosabb, hogy minél biztonságosabb legyen zöldfülűként, úgyhogy vettem egy Megane-t, nem bántam meg. De hát ahány ember, annyiféle. Mondjuk dögunalmas autó volt az fix.

2020. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!