Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ausztriából szeretnek motort...

Ausztriából szeretnek motort haza hozatni (50ccm) milyen futár valalna szerintetek?

Figyelt kérdés
Igazából olcsón találtam Ausztriában motort és szeretném ide hozatni futárral hogy lehet megoldani és ha meglehet mennyibe kerül?elore is köszönöm

2020. ápr. 19. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Kétszer annyiba, mint amennyiért itthon veszel egy újat.
2020. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Menj ki egy utánfutóval és hozd haza.

Nyilván meg is akarod nézni, nem csak úgy megvenni.

2020. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyat keress, aki nagyobb furgonnal szállít személyes holmit külföldre. Költözős dobozok, Tv, bútor ilyesmit is bevállal. Nekem 3 évvel ezelőtt vittek ki Angliába 50-ért egy amerikai hűtőt, ami azért nem kicsi. Nem tájékozódtam a témában, hogy a járvány alatt mi vonatkozik egy külföldi útra, de őszintén megmondom én nem vacakolnék, kibérelnék egy utánfutót és kimennék érte. Vagy ha nincs horgos autód, kibérelsz egy kisebb furgont és hazahozod. Így a legolcsóbb és magadnak biztos a legóvatosabban fogod elhozni. :)
2020. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 b1812567 ***** válasza:

Pillanatnyilag nem fog saját maga érte menni utánfutóval, mert nem fogják beengedni, hacsak nem kamionsofőr, vagy kint dolgozik és van igazolása, vagy van osztrák lakcíme.


És bár most ők sem igen járnak, de ahogy fentebb említették, vannak maszek járatok, akik teherautóban el tudnak hozni kismotort is akár. Facebookos csoportokban rendszeresen hirdetnek, be kell lépni pár osztrák csoportba és ráírni némelyikre.

Persze majd csak ha elmúlik a járványhelyzet.

2020. ápr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon de tényleg nagyon jó árban van és úgyse fizetnek előre amíg nem látom milyen állapotú és azért ennyi mert van valamilyen adó vagy mi amit ott fizetni kell hogy úton mehessen (úgyse ott mennek) és nagyon messze van 750km és. Benzin is sok lenne meg korona miatt is de kérnek tőle egy részletes videót és it nem is kerülne annyiba mert 50 nem kell rendszám stb csak azt szeretném tudni valaki tud e konkrétan ilyen vallalatot
2020. ápr. 20. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!