Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 5 tdi mi lehet a baja?

Golf 5 tdi mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

1 éve van meg az ajtó, eddig nem volt komolyabb baja, nem is volt gyilkolva, viszont pár napja kicsit megjárattam, szokásosnál jobban, viszont úgy látszik ezt már nem bírta. Az autó a semmiből egyszer csak leállt, víz kicsivel 90 fölé ment, ventilator be kapcsolt, vártam kicsit majd próbáltam indítani, de nem akart, mint mikor az aksi lemerul és nem bírja beinditani. Aztán kis idő múlva be indult nehezen, de nagyon füstölt, kéken, elindultam hátha hazáig eljutok, de folyamatosan kattogó hang jött a motortérből és elég szépen füstölt.

Nem tudok mire tippelni, jelenleg szervizbe se tudom vinni, viszont nagyon érdekelne ez mitől lehet és mi lehet?

Köszönöm a hasznos válaszokat!



2020. ápr. 20. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, akkor csak a vezérlés ugrott át.

Kérdés, az a kattogó hang milyen volt. Az nem sok jót sejtet. :(

Olajnyomás-lámpa kigyulladt járó motornál?

2020. ápr. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olaj van még benne?
2020. ápr. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
Tekintve hogy azt irja a kerdezo nagyon keken fustolt gondolom az akkor van benne.....csak bekerul a hengerbe es elég...a kerdes hogy miert.......de valoszinuleg sikerult hengerfejesre vágnia......ha szerencseje van csak a tomites ment el szarni ,ha nem akkor meg......akkor lehet kezdeni imadkozni
2020. ápr. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :(
2020. ápr. 21. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!