Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől nyikorog/recseg az...

Mitől nyikorog/recseg az autóm hátul bukkanókon/fekvőrendőrön/egyenetlen úton? Audi A4 (2014) B8

Figyelt kérdés

Pár hónapja fedeztem fel ezt a hangot,az szinte biztos,hogy hátulról jön,de abban arról nem teljesen vagyok meggyőződve,hogy belülről vagy esetleg a kocsi alja felől jön a zaj.Nem kopogás,hanem inkább recsegő,nyikorgó hangot ad ki mikor kátyús,rosszabb állapotú utakon megyek,fekvőrendőrön haladok át kicsit gyorsabban vagy bukkanóra hajtok.Fél éve lett cserélve az összes lengőkar benne.2014-es évjáratú Audi A4-ről van szó.Diszkomfortos érzést okoz vezetés közben,egyéb hibát amúgy nem észlelek,nem ráz a kormány,nem kopog,csak idegesítő a hang.Minek a meghibásodása okozhatja ezt?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. ápr. 21. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem amikor ez volt az A3-asommal még anno elvittem a szervízbe és kicserélték a hátsó rugókat, mert elavultak úgymond. Igaz, elég sokat is jártam vele rossz ,vidéki utakon


Szerintem a legjobb az lenne, hogy vidd el egy ISMERT esetleg BARÁT szerelőhöz, hogy nehogy lehúzzon.

Sok sikert

2020. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!