Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy honda CBF500-asom...

Van egy honda CBF500-asom (2006) ami már évek óta a garázsban áll. Mi okozhatja a hibajelenségeket; sétál a fordulatszámmérő?

Figyelt kérdés
Ha üresben van a motor mintha " kopogna" de ahogy sebességbe rakom elmúlik, illetve időnként nagyon halk kattanó hang hallatszik ki a blokkból. Megéri megszervizeltetni? Egyébként kipróbáltam jön- megy pontosan vált.

2020. ápr. 22. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj az allas lehet akar ugyanolyan karos is, alaphangon belerohadhat az uzemanyag. En szezononkent szervizeltetnem alap karbantartas miatt, evek utan meg vegkepp. De ezt igy nem lehet megmondani miert kopog. :)
2020. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nem használod?


Vagy,ha nem használod,miért nem adod el?

2020. ápr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a munkám miatt nem tudtam eddig használni. A garázsban meg elvolt, levan takarva stb.. :-) köszi egyes a választ!
2020. ápr. 22. 09:42
 4/5 anonim ***** válasza:
A letakarás a legnagyobb hiba, mert a pára bemegy de nem tud kiszellőzni.
2020. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Garázsban felesleges letakarni, nem süti nap, nem esik rá eső, kevés por megy rá :).


Évek óta áll. Nagyjából bármi baja lehet. Esetleg üzemanyagrendszert érdemes volna kitisztítani, karburátorszinkrontegejteni, szelephézagokat ellenőrizni. Mehet bele új folyadék mindenből, fékfolyadék, hűtő, olaj, szűrők cseréje. "Kattanó hang hallható a blokkból". Ezt senki nem fogja így tudni azonosítani, az se biztos, hogy valóban onnan jön, illetve ez így elég tág, hogy kattanó hang. Én nem merném így használni, tucatnyi dolog lehet rajta, amitől lehet akár balesetveszélyes is.

2020. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!