Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Diesel SUV 5 millió forintig?

Diesel SUV 5 millió forintig?

Figyelt kérdés
Vásárolni fogok egy Diesel SUV-ot. 5 millió Forint a vásárlási keretem (+ A kötelező szervíz igények). Nem opció a benzin és egyéb hajtás. Mivel sokszor el kell mennem +100 kilómétert Aszfalton és utána földúton mennem ezért van szükségem ilyen autóra. Egy kapcsolható 4x4 és nagyobb hasmagasság előny lenne. Örülnék ha a leírt típusról egy pár apróságot is leírnátok. Például mire érdemes figyelni és milyen költségekkel jár fenntartása. Tudom rengeteg információ található online siteokon de én a ti közelebbi véleményeteket szeretném hallani. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.

2020. ápr. 22. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Én egy új Duster-t vennék, kijön a pénzből egy jól felszerelt darab.
2020. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Ennyi pénzért én is csak a Dusterre gondolok, ami terepre is alkalmas.


NEKÜNK volt is a családba egy, 2014-es, és igen jól bírta a gyűrődést is, ugyanakkor városban is alkalmas volt, 1.5 DCi motorral mindenképp ajánlanám

2020. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
VW Touareg 3.0 TDI. Autópályán ha kell megy 200-al kényelmesen, csendben, ha kell nagyon durva földúton is elmegy bárhol. Légrugós, nagyon magasra lehet emelni, a négykerékhajtása meg baromi jó, állandó, és kapcsolható diffizár is van. Komolyan ajánlom, nagyon jó.
2020. ápr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is egy használt Turcsira gondolok (csatlakozom az előzőhöz.) 5 milláért már lehet kapni 2011-2012-est jó állapotban.

Kényelmes, megy mint az állat, lehet szállítani is vele minden félét, pneumatikus rugói vannak, stabil, és hegyekben is lehet menni véle.

2020. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!