Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mi lehet a kovetke...

Szerintetek mi lehet a kovetkezo autoipari trend az suv utan es a kompakt valamint a kombi autok kikerulhetnek a piacrol mint az egyteruek?

Figyelt kérdés
Ezt persze mindenki erzi es tapasztalja, hogy ma mar mindegyik marka is bevezette az suv-t a piacra,de mi lehet a kovetkezo karosszeria-trend?

2020. ápr. 25. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Elvagy tévedve.

Már miért került volna ki az egyterű például?

Egyre inkább veszik azokat, bármire jobban használható mint egy sedan vagy akár a kombi is.

2020. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudhatjuk. A gyártók sok millió dollárt nyomnak bele piackutatásba, hogy erre a kérdésre megkapják a választ.
2020. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1válaszoló:

Igazad van, lehet még vásárolni egyterűt. A volkswagen viszont bejelentette,hogy nem lesz több sharan,toura, alahambra stb. Az eladási számok miatt kevésbé gazdaságos sajnos. Én például nem vagyok oda az SUV-ért(főleg a bazári megemelt kompakt méretűekre,de alapvetően egyiket se kedvelem) de az embereknek ez kell és a piacnak ez a fontos

2020. ápr. 25. 12:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi lesz a trend, de nagyon remélem, hogy az ilyen Doblo, Rifter, Berlingo, Kangoo, Dokker, Combo, Caddy vonal. Ezek szerintem a legjobb mindenes autók. Kompakt hossza van, furgonos igénytelensége, nagy ablakok nagy tükrök, parkolni könnyű, jól variálhatók, sokszor 7személyes, minden belefér, parkolóházba, autómosóba is még beférnek stb. Én csak előnyét látom, igaz hogy nagy a homlokfelület, de szerintem az emberek nagy része úgyis évi 10-15ezernél nem megy többet, így a fogyasztás kb. mindegy. Aki a vezetési élményt keresi azt meg úgy sem érdekli nem hogy az egyterű de még a kombi sem. Praktikumban, mindennapok használhatóságában egy ilyen verhetetlen szerintem.
2020. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd ahogy a trend hozza. 10-15 évvel ezelőtt még álmomban nem gondoltam volna, hogy egyszer az lesz a trendi, hogy a kis városi autókat megemelik pár centivel és eladják SUV-ként. Szerintem meglehetősen idétlenek a Seat Arona, Dacia Sandero Stepway és társai, de látszólag a piac vevő rájuk.
2020. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Emelt hasmagasságú coupecabrio pickup. 😁
2020. ápr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a kisbusz, mint Vw Transporter, mert ezek nagyobbak mint a SUV, ezért még jobban kompenzálja a kisebbségi komplexust ami a SUV vásárlók nagy részének van - tisztelet a kivételnek aki nem ezért vesz SUV-ot.
2020. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mi lesz a jövő, de a kombi, egyterű, dobozos autók biztosan nem kerülnek ki a piacról, legfeljebb csökkennek az eladásaik és 1-2 típus megszűnik. Ezekre a formákra igény van, attól még, hogy a Suv őrület miatt csökkent is.
2020. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!