Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2t motorom hideg indításnál...

A 2t motorom hideg indításnál folyton felpörög és leáll, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
6000 fordulatszámig felpörög magától és leáll,már próbáltam azt is hogy gyorsan elindulok vele,de 200 méter múlva lefullad

2020. ápr. 26. 01:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Az nem lehet hogy a karbulátorban a fúvóka hibája?
2020. ápr. 26. 01:56
 2/8 anonim ***** válasza:

Inkább a benzincsapot, és szűrőt nézd meg.

Lassan jut a benzin a karbiba.

2020. ápr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A benzincsap az most lett kicserélve rajta
2020. ápr. 26. 11:01
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha már bemelegszik utána 80 km-t is eltudok vele menni,ha tegyük fel 40 km-t mentem vele és hagyom egy 20 percet akkor megint ezt csinálja,ha hagyom hogy felpörögjön és leálljon magától akkor utána el sem indul,ilyenkor ha látom hogy felpörög inkább leállitom én és 5 percet várok az inditással
2020. ápr. 26. 11:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor viszont a szivatóval lehet a baj.

Ha már bemelegedett, húzd le a szivatóról a vezetéket, és nézd meg hogy mit csinál 20 perc múlva.

2020. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Itt ez a szerelő azt mondta hogy visszafolyik a benzin a karbulátorban már nem tudom mi a neve mert gyorsan mondta,valamilyen szívót értettem a szó végét már nem tudom és nem hiszem el hogy ezért ki kell cserélni a karbulátort, biztos van olyan alkatrész ami nekem rossz és ki is lehetne cserélni csak igazából ő nem akarja megcsinálni mert azt mondta hogy nem foglalkozik 50 esekkel úgyhogy el kell vinnem Tapolcára egy másikhoz mert itt Veszprémben csak ez az egy van.Lehet hogy a szivató rossz,nem tudom.Én meg hozzányúlni nem akarok nincs is motoros emelőm meg félek hogy elcseszek valamit.
2020. ápr. 26. 12:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Értem.

De ha nem mersz hozzányúlni, akkor mindenképp a szerelő marad, mi csak tippeket tudunk adni kizárásos alapon, hogy mit nézz meg rajta.

2020. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 akos127 ***** válasza:

Ha nem értesz a motorhoz, ami nagyon úgy néz ki, akkor ne nyúlj a karburátorhoz, ha csak nem most akarod elkezdeni a szerelést megtanulni.

A motorkerékpár nem egy fűnyíró vagy traktor hogy viszonylag könnyen javítható. A motorkerékpár karburátorok egy finom beállítású műszer amihez csak szerelőnek volna szabad hozzá nyúlni. Én 40 éve az vagyok, de Angliában.


Nincs mese, motorozz vele Tapolcára és ott ha értenek hozzá, megjavítják. Hívd fel őket először, ne csak úgy toppanj be hogy itt vagyok, most csinálják meg!


Legyél tisztességes a szerelőkkel és a főnökkel (ha nem ugyan az).

Néha ezekre a motorokra költeni kell.

Mond neki hogy karburátor tisztítást szeretnél, ecseteld a problémát, legyél nyugodt, próbáld szépen megkérni őket hogy ha megtudná valaki csinálni most mert nincs hogy haza menj.

Remélhetőleg van egy szerelő aki nem túl elfoglalt.


Én is dugulásra gondolok és a szívató rossz működésére.

Akkumulátorod jó? Sok karburátorban elektromos érzékelő, stb- van és ha az aksi, töltés rossz, bezavarhat.


Sok szerencsét.

2020. ápr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!