Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kategóriás motor A2-vé...

OneTheLays kérdése:

A kategóriás motor A2-vé alakítása?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy ha pár kw-al megy túl az A2 kategórián a teljesítmény, és mivel sok éves motorról beszélünk, annyit minimum csökkent az évek alatt, akkor lehetséges hogy egy szimpla padon méréssel átírható az A2 kategóriába, mindenféle változtatás nélkül? (Tisztában vagyok hogy ez esetben új forgalmi, váz adattábla, és szigorított műszaki szükséges még) A válaszokat előre is köszönöm! :D

2020. ápr. 26. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy motor teljesitményét nem a padon lemért teljesítmény határozza meg, hanem ami a forgalmiban szerepel, motorszám.
2020. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyári érték számít.


Miután régi motor, valszeg nem lesz hozzá 35 kW-os kit, amivel szabályosan átalakítható volna.

2020. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Ez olyan mintha egy teherautót akarnál levizsgáztatni személyautóra, mert erőtlen.

2020. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, es azt se javaslom, hogy nagy motort vegyel fojtott verzioban.
2020. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt hittem hogy átírhatóak a gyári értékek a forgalmiban egy hivatalos mérés után. Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek. :D

Utolsó válaszolónak: Nem is tervezek nagy teljesítményűt visszafojttattni, ez a határértéken álló eseten gondolkodtam el csak, de inkább annak a híve vagyok hogy nem maxolom ki a kategóriát, inkébb legyen gyengébb.

2020. ápr. 28. 00:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Kimaxolni kimaxolhatod. En ugy gondolom, hogy az A2-t egesz korrekten “bemertek” mikor a 35 kw-t hozzak be hatarnak. Nekem 33 kw Suzuki gs500 van, es nem a kezelhetetlen kategoria, sot. Kezdokent pont jo az ereje, de konnyebb vele megtanulni a motorozas csinjat-binjat, amit mondjuk egy 600-as egy amator hiba utan megbosszulna. Szerintem batran nezegess 25 kw-35 kw kozott, A2 jogsinal is minimum 25 kw-os motorral lehet vizsgazni. Utolso voltam.
2020. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod :)
2020. ápr. 28. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!