Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem zárja be az autóm a...

Miért nem zárja be az autóm a központi távirányító?

Figyelt kérdés
Fiat puntom központi távirányítójába elemet cseréltem, mert csak már k{zelebbről nyította. Elem csere után működött messziről is kb 1 napig. Bezárni nem tudom a rajta lévő gombbal. A led fény nem is reagál amikor beszeretném vele zárni. Viszont a kinyításra reagál a led fény vmint a lámpát is tudom vele reagáltatni. Mi lehet a gond? Amúgy mennyibe kerül az ilyennek a megjavítása? Mennyibe kerül egy ilyennek a másoltatása / programozása?
2020. ápr. 27. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egy napig jó volt, akkor nem kell tanítani. Inkább valami elmozdulhatott a távirányítóban. Én azt nézném meg. Lehet hogy elemcserénél nem sikerült tökéletesen összerakni.
2020. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a pótkulccsal. Valószínűleg azzal jó lesz. Ha igen, akkor kapd szét a távirányítót és tisztítsd ki belülről, illetve nézd meg, hogy minden a helyén van-e.
2020. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sikerult a távirányítót működtetni. A syilikon resze nem csatlakozik rendesen a gombhoz. Így megoldásként egy kis papirt tettem hogy rendesen erintkezzen.


A kérdésem még az, igy, hogy feljott a potkulcs is, hogy mennyibe kerül kb egy koyponti távirányító beprogramoytatasa? Tegyük fel hogy veszek egy koyponti távirányítót, mind1 milyet vesyek?

2020. ápr. 27. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az e-bay- fillérekért találsz ugyanolyant mint a tied, azt tudod használni donornak, és akkor nem kell tanítani.
2020. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!