Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak szerintem gáz ez a...

Csak szerintem gáz ez a "állítható" kipufogó hang? Több lent.

Figyelt kérdés
A mai autók valamennyije tud már olyat hogy lehet állítani a hangját hogy sportos legyen, vagy csendes stb... Pl: egy 2,5 vagy 3.0 autónál csak szerintem gáz az hogy sportosra "állítsa" a kipufogó hangot és akkor úgy megy vele mekkora vagány, ha sportos hangot akar egy 3.0 autónál akkor tegyen rá nyitott rendszert, ne "szimulálja" a hangot. Csak én vagyok ezzel így?

2020. máj. 2. 11:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Ez kimaradt: Illetve egy sor 4 vagy sor 6 autó "elszimulálja" hogy V8, V6 stb
2020. máj. 2. 12:06
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak szerinted, máskülönben nem tennék az autókba. Nem mellesleg nem is értem mi vele a bajod, ha épp valakinek jobban esik hallgatni valami másfajta motorhangot mint az eredeti.
2020. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező!

Savanyú a szőlő? :D

2020. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok irigy nehogy azt hitt :'D. Jelenleg autó restaurálásban vagyok utolsó csavarig, így a motor is meg lesz okosítva, pár száz ccm-el megnövelve. Mivel "tuning" motor lesz így illik is alá egy nyitott rendszer, amit fogok alá is rakni. Na meg méz egy vicc kategória, főleg egy komolyabb autónál (én szerintem)


[link]

2020. máj. 2. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó akkor nézzük még egy előnyét: téged a nyitott rendszereddel szidni fognak mint annak a rendje, vagy csak megvetően rád néznek, na feltűnősködik a gyerek. Míg egy állítható rendszer esetében a normális emberek simán megtehetik, hogy városban, lakott területen halkabbra veszik, és csak ott használják hangosabban ahol nem zavarnak vele senkit.


Nem mellesleg még a safőrnek sem feltétlen olyan hű de jó, ha hangos, legalábbis vezettem Ferrarit is - nem saját, simán béreltem egy délutánra kíváncsiságból egy élményautózásra szakosodott cégtől - hát durván 250km-t mentem vele de a végén szabályosan jól esett a csend. Mondjuk így belegondolva netes videokban is láttam, hogy nem egy autót füldugóval tesztelnek ebben a kategóriában.

2020. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ok, te autót restaurálsz, én meg a Vatikánban festem a Sixtusi kápolna freskóját.

Nem zavarjuk egymás köreit. :D

2020. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert a 316 os hülyegyerek bmwk a rozsdás kályhacsővel meg az 1.6-os Polo-k sportkipufogóval rendben vannak? Inkább ott keresd a cikit
2021. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!