Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyivel nyújt többet egy...

Mennyivel nyújt többet egy drágább autó? (sokadik milyen autót vegyek kérdés)

Figyelt kérdés

Sosem volt 15 évesnél újabb autóm, most lehetőségem van vásárolni max 2 éves autót, esetleg szalonautót. Max. 6.5 millióm van rá, elég nagy a választék. Persze nem bánnám, ha olcsóbb lenne, ezért is merült fel a kérdés. Már egy K astra is bőven kiszolgálna hosszú távon, de annyira nem tetszik, egy honda civicbe szívesebben ülnék be. Persze a mezőnyben van nálam a focus, corolla, octavia, golf is. Igazából minden, ami 15 évig autó marad és később 2 gyerekkel is simán haszálható lesz.

Teszteket elnézve csak apróságokban nyújt többet egyik-másik autó. (hasonló teljesítménynél, persze)

Szerintetek a felsorolt autók közül többet nyújt egy drágább, "jobb" fajta? Ha igen, mivel és melyiket választanátok?


2020. máj. 2. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha hybridet akarsz akkor Corolla, ha dízelt akkor Octavia, ha benzinest akkor Civic.
2020. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mindenképp benzinest. Városban használom javarészt, illetve 2 hetente 200 km-es családlátogatásra. Szerintem a dízeles hamar tönkremenne nálam.
2020. máj. 2. 18:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Én akkor mindenképpen Civicet vennék. Dízel nem kell neked, TSI-vel meg nem vennék Golfot/Octáviát. A Corollánál mindenképpen jobb a Civic. Az új Focust nem ismerem, a régiek nem voltak rosszak
2020. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A szervíz- ill. javítási költségben nyilván többet nyújt.
2020. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én egy Hyundai I30-at vennék.
2020. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én Golf-ot vennék.

Ennyi pénzből annyira széles a skála, hogy bármiből találsz jót. Menj el kereskedésekbe, próbálj ki párat a kinézett típusokból

2020. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Próbálj ki minél többet és mérlegeljed saját szempontjaid szerint.

Én pl. '11-es S40-et vettem egy éve, mert egyrészt tetszett külsőre, másrészt biztonságos, harmadrészt kényelmes és halk. Neked gondolom más szempontok fontosak.

2020. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kia Ceed/Hyundai I30

Honda Civic

Toyota Corolla

En nalam ez lenne a sorrend ha ennyi penzem lenne

2020. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ennyiért eegy vadiúj Kia Ceed vagy Stonic
2020. máj. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan imádják ezeket a Koreai márkákat, ti miért választanátok őket?
2020. máj. 3. 06:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!