Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Házilag be tudok kötni Suzuki...

Házilag be tudok kötni Suzuki Swift kodlampat?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy gyári ködlámpa szettet (szoval mindent tartalmaz) egy 2005-tol gyartott Swifthez, nézegettem hogy hogy lehetne , de elég bonyolultnak tűnik a beszereles..

Szerelohoz nem akarom elvinni, azert en nem fizetek, meg amit tudok szeretek sajat kezűleg elintezni , es hazilag akkor be tudom szerelni/kotni a kodlampa szettet, nem lehetetlen? Van valakinek tapasztalata hasonloval ?

Koszonom a valaszokat !



2020. máj. 2. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt itt kell megkérdezned, akkor nem tudod szabályosan bekötni.
2020. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt inkább bízd szerelőre, mert laikusként könnyen el tudod rontania dolgokat.
2020. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az autó villamosság nem süti recept.

Mert leírhatom, hogy 40 deka liszt és egy csomag sütőpor és keverd össze. Ez így egyértelmű.

Na de hogyan értelmezed amikor azt tanácsolom, hogy a tompítottról hozd le a kapcsolószálat, mert csak úgy szabályos a vizsgán?

/hol a tompított? melyik a kapcsolószál?/

Vagy mire gondolsz, ha azt írom, tegyél egy külön lengőbiztosítékot a kimenő oldalra, hogy ne terheld a gyári betéteket?

/mi az hogy lengő betét?, mi az hogy kimenő oldal?/

Vagy hova kötöd a 31-es kivezetést, amikor azt tanácsolom, hogy a legközelebbi pontról vigyél testet?

/ja, hogy a swift műanyag homlokfala nem ad igazán jó testet?/

stb., stb., stb.

Ha nincsenek meg az alapok, akkor nem tudod miről van szó.


Ez nem amerikai film, hogy akár a kéket vágom el akár a pirosat...... úgy is sikerül. ;)

2020. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor inkabb elviszem autovillamossagi szerelohoz, a cinikusabb hangnemet felreteve atjott a lenyeg ;) azert gondoltam mert a kornyezetemben levo emberek mind maguknak csinálják, es jol működik nekik utana, de akkor inkabb laikuskent nem kockaztatok
2020. máj. 3. 04:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!