Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit mentek havonta az...

Mennyit mentek havonta az autótokkal és ez mennyi költséggel jár?

Figyelt kérdés
Esetleg a közelmúlti szervizelések költségeiről is írhattok. Ja és hogy milyen autóról van szó:D

2020. máj. 5. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. 3000km-et megyek/hó egy Dacia Sanderoval, fogyasztása kb. 4.8 környékén mozog. Olajcserén kívül még más nem volt az olyan 40k. szűrőkkel midnennel, márkaszervizben 1 éves a kocsi.
2020. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó, hogy mennyit megyek, ha szorgalmi időszak van és csak egyetemre járok, akkor havi 450-500 km-t, 6 litert fogyaszt a kocsi, 450 Ft-os 100-as benzinnel az 13 ezer körül van. Egy tankolást szüleim állnak, ha többet megyek, akkor én fizetem. Illetve hobbiból is szoktam autózni, olyankor van, hogy egy nap alatt megyek 400 km-t. Lassan 3 éve van kocsim, eddig kb. 40 ezer km-t mentem. Szervizben nem sokat volt a kocsi az elmúlt években, csak olajcserén, az üzemanyagszivattyút kellett cserélni, az pár ezres tétel, most viszem majd műszakira, meg hidrotőkéket is cserélni kell, fékek, kipufogó, akár 200 ezer is lehet mindennel együtt. 2004-es Corolla.
2020. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normálisan 3-5000 km között megyek havonta, de az utóbbi 2 hónap alatt 500 km-t mentem összesen a fő autóval (Audi A6 3.0 TDI). Költségeket nem szoktam számolni, de egyáltalán nem vészes.
2020. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem túl sokat megyek, de ha itt a nyári szabadság, akkor valamivel többet.

(logikus nem?)

Na most, ha többet megyek akkor többet is tankolok.

(ebben is van ráció)

Szervizelés:

Legutóbb az első fékbetéteket cseréltem.

Költségek:

Megittam két sört.

Milyen autóról van szó?

Öreg.

Ja és fehér.

2020. máj. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg a (vírus miatt) kevesebbet autózom, havi 600-800 km-t megyek vele, csak városban (és egyre nagyobb dugókban) 20 ezer körül tankolok havonta.

Szervizbe nem járunk szerencsére, csak a kötelező dolgokra, meg egy motorgenerál lesz aktuális (17 éves a kislány:). Ha kell is csinálni valamit rajta, olcsó az alkatrész is, meg a munkadíj is.

Mitsubishi colt, 1.3.

2020. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!