Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 1.9 pd tdi-ből a BLS...

Krisztián2090 kérdése:

Audi A3 1.9 pd tdi-ből a BLS motorkód mennyire megbízható? És mire kell figyelni vásárlás előtt?

Figyelt kérdés
2020. máj. 7. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
1.9 szmókendsárm? A bls azt mondják turbóbajos.
2020. máj. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

BLS, BXE


Nem turbó hanem hajtokar csapágy problémájuk van

2020. máj. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
VAn olyan Audi amelyiknak nincs semmi baja?
2020. máj. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is olvastam már turbo és csapágy problémáról is. De ez egy olyan dolog, hogy tökéletes autó nincs. Minden gépet emberek terveznek és az ember hibázik.

Nem biztos, hogy nálad elő fognak jönni ezek a problémák. Azt tapasztaltam, hogy sok típushiba akkor jön elő, ha hanyagolják az autót. Az is egy problémaforrás, ha megveszel egy félmillió kilométert futott autót, mert visszatekerték 200 000 kilométerre, vagy kevesebbre mert sokan így járnak és csodálkoznak, hogy sokminden megy tönkre azon az autón.

Arra kell figyelni, azt kell kideríteni vásárlás előtt, hogy valóban annyit futott-e amennyit mondanak és mutat az óra és hogy tartották karban az autót, megkapott-e mindent időben és rendesen. Ez minden autóra igaz.

2020. máj. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

Az 1.9 PD-k között nüansznyi különbségek vannak.

Szerintem ezek már vannak olyan öregek és sokat futottak, hogy elsősorban az aktuális állapotot és előéletet érdemes nézni. Vehetsz te egy ARL-t is, ha szét van rúgva akkor rámegy a gatyád, ha meg egy jó BLS-t veszel, akkor relatív problémamentes lehet.

2020. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A BXE kódossal van ilyen baj, a Bls az más.
2022. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!