Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tura quad közlekedés?

Tura quad közlekedés?

Figyelt kérdés

sziasztok van nekem egy kxd moto 200 as tura quadom


ugy vásároltam hogy kb 500 km volt benne papirjait is meg kaptam hozzá és papiron 450 ezerért vedték

én 400 ért vedtem át


szerintetek meg érte ? meg ugye ez turázni valo akkor a földesen nem is nyomhatom neki vagy igen ?


[link]


erröl van szo


2020. máj. 11. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Terepgumikkal hol mennél? Amúgy van rajta rendszám?
2020. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 D. Brasco ***** válasza:
Egyaltalan van rajta rendszám?Ha nincs akkor forgalomba helyezhető?stb stb.....ez mind olyan kerdes amire csak te tudod a valaszt......az elso egyertelmu a masodikra meg a gépkönyvben talalod a valaszt.....de boritekolhato hogy nem.
2020. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nincs semmi rajta amikor vette az elsö tulaj hogy az elado meg kérdezte töle hogy forgalmit és rendszámot kéri e hozzá mert ugy drágább volna


és a tulaj nem kérte igy jött ki 450-re szoval se rendszám se forgalmi

2020. máj. 11. 17:32
 4/12 A kérdező kommentje:
ja meg turázni vedtem vagy is erdöben használnám nem mennénk be a városba stb
2020. máj. 11. 17:34
 5/12 D. Brasco ***** válasza:
Magyarul vettél egy adag vasat amit csakis elkerített magánterületen használhatsz.....ügyes vagy!
2020. máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

azért vedtem mert haverokal szoktunk az erdöben motrozgatni de nem is ez volt a kérdés amugy hogy forgalmi meg rendszám


hanem az hogy mivel tura quad nyomhatom neki földes utakon mert mivel quad eröre van de sokan ugy használják hogy kis gázokkal csak akkor nyomják neki oda ha sár van


és azért kédeztem meg mert igy nehéz volna tartani kawasaki meg suzuki rm után menni meg hogy meg érte az árát ennyi


nem kell más fele kalandozni már el nézést ha rosszul értelmezed a válaszom


meg én is ki fejthettem volna a kérdésem jobban hogy meg értsd de mind1

2020. máj. 11. 18:17
 7/12 D. Brasco ***** válasza:
Neked is kár "lekalandoznod" ,tekintve hogy a részletek kiderülése után nyilván való,hogy az eredeti kerdesed is teljesen felesleges,mert egy ilyen quaddal nem vehetsz részt a forgalomban.......sem erdei úton,sem a határban,se sehol máshol.Csakis elkeritett magánterületen!Ennyi.Ott nyomhatod neki ahogy bírod.Viszont amint kifordulsz a nagykapun minden méter amit megteszel illegális és szabálytalan.A non plus ultra ha még valamilyen balesetben is sikerül részt venned.....még akkor is ha te vagy a vétlen fél......
2020. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

az engem nem érdekel hogy szabálytalan vagy sem vagy magánterület vagy sem


a forgalomban nem is akarok részt venni erdöben pedig aki szol kapjon el ha tud


van magánterületem is most komolyan aszt hitted hogy én ugy gondoltam hogy csak ugy közlekedek vele a városban vagy faluban tök-mind1


ebben tisztában voltam nem is arra vettem hogy csak ugy közlekedjek vele vagy le ugorjak a boltba stb..


erdöben igen közlekedek vele ha szolnak érte kapjon el

2020. máj. 11. 20:38
 9/12 anonim ***** válasza:

Most ezt nem bántásból, de megkérdezehetem hány éves vagy? 10-12? Mert ez egy gyerekquad illetve a "vedtem" is erről árulkodik... Ha a környéketeken van motoros rendőr, velük bajba leszel (vagy a szüleid)?!

Ha 450 volt új korában, akkor szerintem simán megérte a 400 at. 83

2020. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ez miota gyerek quad? nézz utána szerintem mielött hülyeséget irnál egyépként meg 25 éves vagyok


egy két szot el gépelek akkor már 12 éves vagyok ?

motoros rendör ? az erdöben ? földes sáros uton ? filmekben nem ládtam még nem hogy valoságban


ne haragudj komolyan nem akarok vitába esni veled de el ismétlem aszt amit nem olyan rég


NEM EZ VOLT A KÉRDÉS ...fogjuk rá a választ meg kaptam rá a többi nem nagyon érdekel

ne haragudj ha ezzel megbántottalak én kérek elnézést

2020. máj. 11. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!