Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót lenne megfelelő...

Milyen autót lenne megfelelő család számára?

Figyelt kérdés

Családi autót keresnék, sedan vagy kombi kivitelben, esetleg nagyobb ferdehátú. Főként benzines érdekelne abból is 1.4t-1.6 vagy e felett.

A keret az autóra 2 millió forint.



2020. máj. 12. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Én Accordot vennék, brutál nagy a kombi csomagtere. Megbízható is, nincs vele gond. Esetleg 159 SW bár azt már inkább a stílus miatt venném.
2020. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Mazda 6 2.gen kombi.

Opel Astra H (1.7 Isuzu) más nem!

Toyota avensis D4D

Ford focus 2gen kombi 1.8 tdci

Audi C6 a6. (2 milláért nehéz vetel) de k*va jó autó.

Esetleg még wolksvagen Passat b5.5 1.8t

2020. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazi családi autót akarsz , akkor egy egyterű a legjobb erre.

5 ember kényelmesen elfér és baromi nagy a csomagtartója.

2020. máj. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Toyota Avensis, Honda Accord, ha ennyire azért nem kell nagy, akkor Corolla.
2020. máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az egyterűek nem tetszenek, hiába tud praktikus lenni.

Olyan autót keresnénk, amelyben a 190 centim mögött ülők is kényelmesen tudnak utazni.

Illetve még ami kritérium, hogy emellett minél fiatalabb legyen az autó, viszont szerintem ez releváns is.

2020. máj. 13. 12:18
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

2 millióból nem kapsz fiatalt is és nagyot is. Vagy több pénz kell, vagy az igényekből kell picit leadni.

De egyábként igen, Astra/Fous esetleg Octavia kombi lehet a befutó, de ennyiből felejtsd el a turbós motorkat, ha jót akarsz magadnak.

2020. máj. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Pözsó 206 sw.
2020. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

“2 millióból nem kapsz fiatalt is és nagyot is. “


Na már megint az idétlenkedés, hogy ennyiből nem kap ezt meg azt. Ha 5 milliót írt volna akkor valamelyik barom arra nyögi be, hogy nem kap ennyiért.


[link]



Tessék, azért beállítottam használtautón 2013-2018 közt, mert a fiatal az relatív, nekem 2010 utáni az fiatal, valakinek már nem, de a 2013 sztem még teljesen vállalható. Ott meg már van 1,6 Ford Focus kombi, 1,6 Opel Astra J kombi, meg Skoda Octavia 1,4 tsi kombi.


Tényleg nincs ennyiért......

2020. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ok, évjáratban fiatalok, de nézd meg a saját találataidat: ha nem játszik a 84 lovas Dacia (ami megpakolva klímával már kb. visszagurul az érdi emelkedőn), akkor maraadnak a 200e+ km-t futottak. És ugye azt senki nem gondolja komolyan, hogy egy modern (2010 utáni) autónál 200 ezer felett nem kezdenek előjönni a kisebb-nagyobb (olcsóbb-drágább) hibák.


Sajnos a mai autóknál ekkora futásteljesítmény már a tervezett élettaram felett van.

2020. aug. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!