Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dilemmába kerültem. Két autó...

Dilemmába kerültem. Két autó a befutó de nem tudok dönteni. Melyik lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

2. Generációs faceliftes toyota avensis 1.8 benzin kombiba


vagy


2. Generációs mazda 6 facelift 2.2 dízel 180 lóerős csúcsváltozat kombiba


Japán kombi mindkettő és szerintem borítékolható a megbízhatóság. A toyota benzinesbe az igazi szerintem. A mazda meg jóval erősebb,sportosabb karakterű, intenzívebb vezetési élményt nyújt. Mindkettő nagyon tetszik és biztos vagyok benne hogy bármelyik lesz, jó választás lesz. Talán a toyotának a beltere tartósabb,finomabb a mazdáé viszont szebb. Nem tudok dönteni.



2020. máj. 13. 22:45
A kérdező szavazást indított:
Menj biztosra , toyota avensis benzinesbe
Válaszd a vezetési élményt a mazda 6 2.2 dízellel
Vegyél 1000-es swiftet a többi pénzt meg idd el
18 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az döntsön, hogy benzin vagy dízel a jobb neked. Dízelt napi 50 km alatt nem ajánlott.
2020. máj. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hétfőn elmegyek a munkahelyemre ami 150 km-re van. 1 hét múlva meg hazajövök. Tehát heti 300 km autópálya amit mennék. Erre mindegy hogy benzin vagy dízel..
2020. máj. 14. 00:02
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg barátnővel/családdal kiránduás , nyaralás évi pár alkalommal.
2020. máj. 14. 00:05
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem mellékesen a Mazdák valamiért iszonyatosan szeretnek rozsdásodni.
2020. máj. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Felemelés nélkül a mazdát nem venném meg. Bár a 2gen állítólag nem rohad. De ez is plusz pont a toyotának, mert azért szétrohadt avensist nem nagyon látni. Ha az 1gen mazda nem rohadna akkor nem is tettem volna fel a kérdést :D
2020. máj. 14. 00:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Erre pont a dízel való.

De a rohadásos problémák miatt megnézném melyik a jó dízel a Toyotához, ha csak a keleti vonal játszik

2020. máj. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Mazdát venném, de csak alapos átvizsgálás után
2020. máj. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Beviz Elek ***** válasza:

A Mazda szeret rohadni és elég költséges buktatója lehet a DPF.

A rozsdát át tudod nézetni, alvázvédőt bele tudsz kalkulálni, DPF-re tehetsz félre. Nekem is tetszik, vezetni is elég jó, de én most kerestem kombit és ezt határozottan elvetettem.

A Toyota jó kis autó, utána kell nézni hogy pontosan melyik motor milyen évjáratban hajlamos a magas olajfogyasztásra.

Volt probléma a dugón lévő olajvisszavezető lyukkal is, illetve az olajminőségre is kényes, de összességében jó autó.

Megnéztem néhányat, majdnem meg is vettem egyet, majd jött egy sugallat és mást vettem.

2020. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!