Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A felső/közép kategóriában az...

A felső/közép kategóriában az E merci az etalon?

Figyelt kérdés

#BMW #Audi A6 #Lexus GS #Igen, mindig is az E merci volt a példa #5 méter alatt csak bevásárlókocsi
2020. máj. 14. 09:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Jah, a Merci beltere '72-től 2015-ig ugyanúgy nézett ki, most olyan mint amikor egy asztallapba beleállítasz két tabletet, okádék. :D

Amúgy meg autót veszek, nem hangszigetelt wellnesshotelt fingelszívós kanapéval meg plazmatévével. AUTÓT. :D


Eszi a rozsda, napi szinten látni 10 év környéki merciket amiken vastagon levelesrozsda van, de olyan helyeken is mint pl ajtó kellős KÖZEPE!! Lexust szedtem már vázig párat 20 évest úgy hogy még a kátrányt is felvakartam, alig volt rozsda.


Savanyú a szőlő? hát te hülye vagy, ne magyarázd már meg nekem mi tetszik, vagy mire vágyom, ez olyan mintha valaki azt állítaná hogy dagadt nőre vágyom, de nem tudnám etetni ezért vékonnyal járok.


Nem tudok síelni. nem is vágyom rá, családom sincs, nekem elég a 2 ülés egy autóba.

De fogadjunk. tedd le nekem egy luxus szemétkupac árát, és nézd meg mit veszek belőle, ha ilyen szemetet veszek, akkor a dupláját fizetem neked vissza. Ha valami izgalmas régi lóerőgyárat, akkor az az enyém. deal? :D

2020. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%
Az ilyet, mint a 4est, beülteted egy 20 éves Audi A6-ba, amelyiknek meg volt vigyázva a beltere, és elsírja magát, hogy még az új Lexusok sincsenek olyan minőségűek, mint az A6 volt a 90es évek végén (nemcsak én mondom ezt, mindenki dicséri az Audik, és sok BMW belterét is).
2020. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Még egy okos aki jobban tudja mit gondolok, vagy mi tetszik. :D

Jólvan. lehet próbálkozni. :)

2020. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%

Na mutass nekem olyan 2010-es mercit, ahol az ajtó közepén eszi a rozsda.

Egyébként nagyban múlik a tulajon, csak mondom.


Hidd el, szét rohasztanék neked egy Lexust is 10 év alatt, ha telibeszarom az egész autót és nem vigyázok rá.


Rokonnak volt W203 Mercije. Na az pudva módon tud rohadni. Amég nála volt, semmi baja nem volt. Mert vigyázott rá, takarította, nem hagyta belerohadni a sós vizet, meg nem volt lusta letörölni az autót. Eladta, 1 azt mondta alig ismerte meg, annyira okádék módon rohadt. Erről nem biztos, hogy az autó tehet...


Tádáá. Amire egyik autó való, arra a másik nem.

Gondolom te a gangolgatós, racsingolós 23 éves Japán Fanboi vagy, aki szerpentinezni meg driftelni akar, szigorúan japán autóval, és a Japan made az élete, soha be nem ülne egy német autóba. Ezt nem lehet megcsinálni egy E-Mercivel, úgyhogy nálad következik, hogy az E-merci és az összes hasonló kocsi szar.


Én meg nem akarok gangolni, kényelmesen akarok menni, csendesen, de dinamikusan és szép hanggal ha kell. Ha be akarok ültetni valakit hátra, be tudok. Tudok vinni nagy dolgokat A-ból B-be. Erre alkalmas egy japán sportautó? A legkevésbé sem. És most akkor én azt mondom neked (ahogy te is), az összes japán sportautó egy szar, mert alkalmatlan arra, amire használnám. Győzz meg hogy nem.


Nagyjából ezen a szinten vagy.


Az hogy TE nem jársz sehova, és TE neked nem kell ekkora autó, az nem érv amelett, hogy az összes luxusautó értelmetlen baromság.

Nem járok busszal, úgyhogy az összes busz baromság, drága, felesleges.

2020. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy nagyon elferdítetted a tényeket. Én eleve nem azzal kezdtem hogy a luxusautó xar, hanem azt hogy egy dolog hogy alapból hidegenhagynak a guruló wellnesshotelek, de ha arra vágynék akkor sem vennék meg egy mercedest soha, biztos irigy vagyok, mire? a szervízköltségekre, meg arra hogy állandóan lekotlik benne valami? Ergo vennék Lexust, vagy valami hasonló kategóriás amerikait, klasszik V8-ccal mert már ők is elkrvultak, és képesek beletenni merci dízelt egyik másik Chryslerbe aztán van baj. :D

Az meg egy tök mellékág volt hogy én mikben utazom.

2020. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

"Hidegen hagynak a luxusvackok"

Te írtad. Gondolom soha a büdös életbe nem volt még ilyen autód, csak hallottál ezt-azt, és akkor a német az tuti szar.


És tipikus németautó utáló vagy. Egyből bedobod a szervizköltségeket, meg a "lekotlást". Annyira általánosítasz, hogy az már fáj. Nyilván nem a 2002-es 560 ezer km-t futott E osztályt kell megvenni.

Meg kell nézni milyet veszel, és kész. Nyilván magasabb fenntartása lesz, mint egy faék egyszerű Mazda MX5-nek.

De elárulom neked, nagyrész aki ilyet vesz, az telibeszarja a szervizköltségeket.


Te nagyon el vagy tévedve :D Azt hiszed egy Mercedes E osztály az 300 km-enként megadja magát, és trailert kell hozzá hivogatni? Meg havonta kell szervizbe vinni 600 ezerért? Te olyan hülye vagy, hogy az már fáj :D

Rokonnak C osztálya van, lassan 10 éve. Soha nem hagyta ott, legnagyobb szervizigénye a kötelező dolgok voltak. Nekem 1 éve van C osztályom, szintén nincs és nem is volt semmi baja.

Mindegyikre lehet felhozni szar példát... Azt hiszed a Japán csodáid azok atombomba biztosak?


Te úgy gondolod ezt az egész németautó birtoklást, mint a egy klasszik betegágy, E6

2020. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
30%

*E60 M5 BMW. Amivel többet állsz mint mész.

Ha egy ilyen van, biztos olyan a többi is.

2020. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az M5 e60 nem hétköznapi használatra való autó. Kár ide felhozni. Amelyik E60 meg M5 na az nem fog rohadni soha, maximum egy dubai roncstelepen.
2020. máj. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
69%

"E60 M5 BMW. Amivel többet állsz mint mész."

Persze. Még a kamionok is többet állnak, mint mennek. Ritka az olyan autó, ami 24 órából többet megy, mint 12 óra.

2020. máj. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!