Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azoktól kérdeznék akiknek a...

Azoktól kérdeznék akiknek a vírus félbe szakította a jogosítvány szerzést.van aki azóta már vizsgázott forgalomból?hogy ment??Esetleg olyan aki vírus előtt is volt és most sikerült

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Még nem vizsgáztam, viszont ma voltam vezetni. Kicsit meglátszik a két hónap kihagyás, több mindenre nem figyeltünk az óra közben.

Leginkább:

30-as táblák

kikerülésnél index, hátranézés

stop vonal

jobbkezes utcák


Jövő hét pénteken vizsgázok, ha érdekel, megírom majd milyen volt.

Annyit hozzátennék, hogy én "A" kategóriára megyek most, B már megvan, így a napi vezetési rutin rossz szokásai újra rögzültek :)

2020. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden képpen 😀
2020. máj. 21. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Nagyon laza volt a forgalmi vizsgánk. Elindulás előtti teendőket nekünk abszolút nem kértek, útvonalat sem kellett húzni, tekeregjünk egyet a városba, mondta a vizsgabiztos. Persze volt benn megfordulás egy íven, jobb kezes, egyirányú utcák (balra kanyarodással), 30-as táblás szakasz. 23 perc vezetés után visszamentünk a közlekedésfelügyeletre s gratulált a vizsgabiztos. :)


Ne parázz rá, nagyon laza lesz.

Közben nézegettük a többieket, volt akitől kértek némi átnézést, de ez is egy-két pontban kimerült. Nézd meg az indexeket/féket.


Volt egy B kategóriás kiscsaj, sajnos őt már az oktatója hozta vissza a felügyeletre, ő újra próbálkozhat..

2020. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok nekem is b kategória lesz.nem tudom mennyire vb függő ez az egész.
2020. máj. 29. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!