Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E60 535d megéri használtan?

E60 535d megéri használtan?

Figyelt kérdés
Azt mondják megbízható keveset fogyaszt és nagyon megy
2020. máj. 19. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Igen, még a mai autókhoz mérve is olyat tol, hogy hihetetlen, és ehhez képest egész jó a motor megbízhatóság szempontjából is. Ajánlom.
2020. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Nekem csak 30d van (mondjuk nem E60) de a motoron az utóbbi 90-100 ezer alatt egy szelepfedél tömítést cseréltem. Most, hogy 360 van benne hamarosan kell rá egy turbó, de ennyi km-nél elfér..

Egyébként az E60-nak voltak a széria elején bajai, próbálj meg minél késöbbi évjáratot venni és csak olyat aminek volt gazdája. Szervízkönyv alap!

2020. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Igen, de legyen zsebbe egy milla, hogy rendbe hozasd, ami eladó azokra általában már egy ideje nem költöttek, de ezzel a vezérléscsere és futómű is rendbe lesz.
2020. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, bár lehetőleg 2008 előttit, az utolsó pár évben voltak kisebb-nagyobb gondok a dízelekkel, de ha visszahíváskor javítva lettek azokkal sem lesz semmi baj.
2020. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Motor nem problémás egyik sem benne, mármint E60 335d-k kétféle motort is kaptak az évek során, de ezeknek nincs semmi simert betegsége.
2020. máj. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja bocsi igen, #3-as vagyok :D

520d-vel kell vigyázni 2007 után, na az az "öngyilkos dízel", de a többi nem, rosszul emlékeztem rá :D

2020. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!