Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék egy motort venni és...

PRajmund kérdése:

Szeretnék egy motort venni és kéne egy kis segítség. Milyen motort vegyek?

Figyelt kérdés

Az elvárásaim: krossz/enduro legyen (terepre kéne), minimum legyen 125cm³, legyen azért benne elég lóerő, a végsebesség minimum 80km/h legyen, és ne legyen automata. Milyen motort érdemes venni, honnan és mikor?

(előre is bocsánatot kérek, ha valami hülyeséget írtam. Nem kell szidni, elég kijavítani) Privátban is lehet írni.

150.000-250.000Ft ár rendelkezésemre. Ennyiből lehet megbízható használt motort venni?



2020. máj. 22. 02:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

150 ezerért nem fogsz normális motort kapni, ami minimum 125 köbcenti. De még a 250 is sajnos a legalja, papír nélküli kiadásban :(


Ennyiért max no name motorokat tudsz venni, amiknél nagyon kérdéses, hogy eddig hogy és mennyire volt karbantartva, illetve hogy te hogy fogsz alkatrészeket találni rá, mennyit kell majd várnod, és mennyibe kerül. Én akkor adtam el a no name 125ös motorom, amikor kiderült, hogy 200 euro lenne néhány tömítőgyűrű Németországból.


Amúgy meg 50-es kis motorokat találsz ennyiért, ebben a kategóriában. Derbi Senda, Rieju, CPI.


125-ösből találtam KXD márkájút, még életemben sose hallottam róluk. Így gyorsan rákeresve valami ázsiai, talán kínai márka lehet.


Szerintem vagy a köbcentit kell csökkentened, vagy a büdzsét növelned, vagy valami egyéb szempontot lejjebb adnod, mert az általad említett 3 szempontnak nincs közös metszete a Venn-diagramban.

2020. máj. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 terminator9000 ***** válasza:
Nézelődj hirdető oldalakon(pl:képesmotor)ismertebb márkákat,ami ebbe az árba benne van és kívülről jó állapotú,érdemes megnézni
2020. máj. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!