Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül elindulni egy...

Mennyibe kerül elindulni egy drift vagy bármilyen amatőr autóversenyen, ha nincs hozzá autóm? Hogyan fogjak neki?

Figyelt kérdés

Nincs versenyautóm, de olvastam több oldalon is, hogy lehet bérelni, amivel engednek indulni 200-350 ezer ft körül/nap.


Ezen felül miket kell még fizetni?

Illetve amatőrként melyik versenyen van ertelme elindulni?


Nagyon érdekel ez a sport, viszont még csak egyetemista vagyok, később ezt a hobbit szeretném választani magamnak, saját autóval.


Hogyan érdemes elkezdeni?


Jelenleg befizettem egy driftiskolába, első lépésnek szerintem tökéletes.

Ezután?


2020. máj. 22. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezután hagyd ott az egyetemet, majd azt a 300ezer forintot amit kivágtál a bérelt autóra, kapard össze megint és vegyél egy 300ezer forintos autót, ezután kérd vissza a pénzedet a drift iskolából és égesd el, mert az ugyan az a kategória, utána pedig a saját autóddal kezdj el gyakorolni a Youtube-on található videókból.
2020. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig először autód legyen, meg egy kis műszaki érzéked, tudásod hogy bármit megtudj javitani vagy cserélni.
2020. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az egyetemet nem szándékozom ott hagyni, de köszönöm a tanácsot. Fogorvosnak készülök.


Vezetek már 6 éve, erős hátsókerekes autóm van, magam szervízelem (kivéve az elektronikát, Motor alkatrészeket)


Lenne pénzem autóra, de nem tudom hol tárolni, és nagyon kevés az időm jelenleg, évi 1 ilyen versenyért nem hinném, hogy megéri tartani.


A drift iskola 170 ezer ft, kb 12-15 órányi vezetés.

Ha magam kéne tankoljam és cserélnem a gumikat sem lenne sokkal olcsóbb, és profitól kapom a tanácsokat is, amit magamon nem biztos, hogy észre veszek.


Szóval, aki tud, válaszolna a kérdésemre is?!


Köszi ✌🏼

2020. máj. 22. 15:26
 4/6 A kérdező kommentje:

+1 megjegyzés.

Számomra egy ilyen autó ott kezdődik, hogy profi csövezés, és 300le körüli teljesítmény hátsó keréken, hidraulikus kézifék, plusz egyéb változtatások. Szerintem 2-3 millió az alja, amit meg tudnék engedni magamnak, de nem tudom tárolni, illetve nem is tudnám hol használni, illetve a pályához szállítani.

2020. máj. 22. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Driftiskola, te jó isten milyen hülyeségekkel szedik el a jámbor idióták pénzét.
2020. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól sejted. olyan 3-3,5 millából már lenne mondjuk egy E46 becsövezve, kormányszöggel, hidrós kézivel, kezdéshez elég erővel.
2020. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!