Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 207 és 208-asrol...

Peugeot 207 és 208-asrol normális vélemények, 1.4 benzin, főleg tulajok?

Figyelt kérdés
Előre bocsatom, hogy az ilyenkor jelentkező fostalicska" meg "xar harcsa szájú" hozzászólo akár lapozzon is tovább, mert azt privatban rendezzük, s nem vagyok márka fanatikus, marketinges, tervezem is minél előbb beadni egy kereskedésbe, csak fáj, hogy egyeseknek még mindig ennyire negatív a véleményuk a márkáról és erről a típusrol, pedig van olyan megbízható, több tulajt is ismerek, mint egy Ötös Golf. Igen, beismerem néha bunkó, törtető módon reklamoztam a márkát... S a váltója is tök jó, 75 lóerő nekem mindig elég volt, a minősége, kidolgozása is teljesen rendben van, nem hiszem, hogy egy hasonló évjáratú Polo, Fabia (2007-es), jobb lenne. Nektek mi a véleményetek erről? Az említett illető továbbra is lapozzon vagy végig se olvassa. S ti eladnatok csak azért egy autót, mert pár idhiot, akiknek csak egy huszon X éves golfra, astrara,stb telik vagy még arra sem, max BKK bérletre, ocsarolja azt? Mármint a járműveket!

#megbízható #használt autó #francia autó #Már megint Peugeot #Francia jó?
2020. máj. 22. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol vele hogy mit mondanak, ha neked jó akkor ilyet vegyél, ennyi.
2020. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már van! De azon vacilalok, hogy eladás vagy megtartas? 2007 decemberi nem öreg még? Aljától felek, lehet rohad rendesen, nem emeltük még fő sehunn!
2020. máj. 22. 18:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Nepper csak kp-t ad, tehát, hogy csak beadom és ad/mond egy összeget? Mert szinte a szomszédunkban (nyugat magyarországi kisváros) van egy tisztességesnek tűnő kereskedő, egy próbát megér? S rafizetve X helyen nézek egy fiatalabbat, erosebbet...
2020. máj. 22. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:

sajnálom az arra érzékenyeket, de sajnos "japán fan trollnak" kell lennem

én ebben az árkategóriában kisautók közül a Honda Jazz-t ajánlom vételre


kétezres évek második feléből származó PSA konszernes autókkal kapcsolatban nincsnek jó tapasztalataim, és talán a korrózió a legkisebb probléma

2020. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor eladás, még mielőtt komolyabb hiba előjön, köszi a hozzászólást, jöhetnek még tapasztalatok, vélemények, tanácsok.
2020. máj. 22. 18:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Mazda 2 második generációs? Nagyon dicsérik a tulajok.
2020. máj. 22. 19:33
 7/7 anonim ***** válasza:
a valenciában gyártott mazdák hajlamosak a rozsdásodásra
2020. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!