Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs belőle automata?

Miért nincs belőle automata?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet automata váltóval kapni az új Suzuki Vitara hibridet?:(

Nem is lesz?


2020. máj. 23. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

a hibridet sose lehetett, és már a sima benzinmotor mellé sem lehet


nem nagyon keresték így megszűnt, már egyik modellhez sem rendelhető automata váltó

2020. máj. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, pedig ma már szinte minden márkánál szinte alap az automata, például egy nagyobb városban, dugóban nem sokan szeretik a szórakozgatást a kézi váltóval. De a hibridet én sem értem, eddig nem is láttam kézi váltós hibridet.
2020. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Talán azért szűnt meg, mert Suzukit legfőképp idősek vesznek, ők pedig megszokták a kézi váltósat anno Ladáknál és társainál, így törölték az automata váltót a kínálatból.
2020. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy hallottam hogy majd lesz belőle automata.

Nekem is nagyon furcsa a hibrid kézi váltóval

2020. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát hibridhez szerintem buta ötlet a kézi váltó, kényelmetlen ma már a kézi, nemvéletlen a prémium márkák lassan szinte kivezetik a kínálatból a kéziváltót.
2020. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik Suzuki sem hibrid, csak mild-hibrid. Ilyen autókat pedig (tudtommal) más sem gyárt automatával. Igazi hibridet, meg kézivel nem.
2020. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja az teljesen más, mert full hibridet macerás lenne megoldani kézi váltóval.
2020. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!