Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw x5 vagy audi q7?

Bmw x5 vagy audi q7?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem olcsó őket fenntartani.de kineztem egy x5ost ami 2008as és egy 2007es audi q7est. Szerintetek melyik éri meg jobban?
2020. máj. 23. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Mindkettő szopóroller lesz, szóval próbáld ki mindkettőt és vedd azt, amelyik jobban tetszik.
2020. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Én a helyedben egyiket sem venném... De ezt nyilván te döntöd el. :)

Szerintem a Q7 kicsit jobb, praktikusabb. Talán.

2020. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Q7es sokkal jobb konstrukció, de mindkettőnek rossz a hírneve. Az Audi mellett szól a 3000res dízel (mondjuk az a BMWben sem olyan rossz), és úgy az egész autó megbízhatóbb, strapára is jobb (bírják a vontatást, közepes terepet is).
2020. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem mindegyikben van rossz és jó is, amelyik tetszik, bár ha lehet minél fiatalabbat BMW-ben egészen 2014-ig gyártották azt a generációt, nézegess inkább fiatalabbakat, inkább a vételárra menjen több, mint majd szervizre.
2020. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Megéri? Ha fát akarsz vele szállítani, vagy fuvarozni bármi mást akkor vannak sokkal jobb alternatívák is. Szóval ez a emgéri alapból hülyeség, ugyanis egy átlag autó nem termeli a pénzt hanem viszi, a kérdés csak az, hogy mennyit visz...
2020. máj. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!