Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki segítene hogy működik...

Valaki segítene hogy működik ez az e-titán jogsi dolog? 18/L

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, mert néhol azt írják jelentkezzek be egy helyi autósiskolába és ott majd ők beiratnak, valaki meg azt mondja, hogy webjogsin is tudok jelentkezni. Ezek után a következő érdekesség, hogyha megvan az kreszvizsga utána bárhova elmehetek csinálni a gyakorlatot? Plusz előbb csináljam meg inkább az elsősegélyt meg az alkalmasságit vagy csak ez után? Elég tanácstalan vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat! 🥰

2020. máj. 24. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alkalmassági az első amit meg kell csináltatni, anélkül nem kezdheted el a kreszt sem. Ezután jelentkezni kell egy autósiskolába, mindent itt fogsz csinálni(kresz, gyakorlat). Ha ezután máshol akarsz vezetni, akkor ki kell iratkozni innen és be kell jelentkezni máshova. Az elsősegélyt ráérsz megcsinálni, az csak a jogsi kézbekapásához kell.(jelenleg nem kérik az elsősegélyt egyáltalán).
2020. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beiratkozol egy autos iskolaba, ahova mar viszed az alkalmassagi igazolast. Ok elintezik neked hogy Etitanhoz hozzaferjel. Lesz 60 ora, h megtanuld.. Ha ez megvan, akkor kapsz egy igazolast rola h elvegezted a tanfolyamot. (de ezt az iskola is latja) Jelzed a suli fele hogy kreszvizsgara jelentkezel, es ok kernek neked idopontot. (altalaban 3het,de most a virus miatt nem tudom) Ha megvan a kresz vizsgad, akkor szolsz a sulinak h kezdenel vezetni. Elsosegely vizsgat barmikor tehetsz, az a lenyeg, h a jogsit csak akkor allitjak ki neked ha megvan a forgalmi es a elsosegely is.
2020. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!