Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jellemeznétek az Alfa Romeo...

Jellemeznétek az Alfa Romeo Giulietta típusú (2016-os évjáratú) autóját, kérlek? Milyen hibái lehetnek, vagy amikre érzékenyebb? Esetleg tudnátok linket küldeni, ahol ilyen autókat árulnak?

Figyelt kérdés

Ez az autó nagyon megtetszett, találtam is egy oldalt, ahol talán jó lehet, viszont nem bízom meg túl gyorsan az ilyen dolgokban, ezért is kérném a véleményetek és a segítségeteket. Az autók kategória nem leginkább az én területem, így kérlek segítsetek, hátha összejönne egy ilyen típus vásárlása.

Milyen ez a típusú autó? Mi az érzékeny pontja, hibalehetősége? Hol lehetne ilyet vásárolni?

Rosszindulatú válaszokat nem kérek!

Előre is köszönök minden segítséget!



#autó #Alfa Romeo #Giulietta #autóvásárlás #autótípus #Vélemények, tapasztalatok, jellemzők
2020. máj. 25. 17:49
 1/3 QQRIQ20 ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe alfás Facebook csoportokat, magának a típusnak a csoportját. Illetve Totalcar népitéletben is hasznos infók szoktak lenni.

Vásárláskor mindenképpen vigyél magaddal szerelőt! Ezek még fiatal autók, ismerősnek volt egy 2011es, 80000 km körül adta el, nagy gondja nem volt. Viszont ezek olasz autók, kis nyűgjük mindig lehet.

2020. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Értem, tehát az olasz autóknak általában vannak kis hibái.

Esetleg tudnál küldeni eladó ilyen típusú autót? Ha külföldi, megbízható eladótól lenne, ill. ismerőstől... Elsőbbséget élveznek nálam a fehér színűek (Persze ez nem a legfontosabb, de azért mégis).

2020. máj. 26. 20:14
 3/3 QQRIQ20 ***** válasza:

Konkrét darabot nem tudok. De használtautó.hu illetve mobile.de

Amúgy Facebook csoportokban is hirdetnek rendszeresen. Én nem vagyok Alfa szakértő, csak szeretem az autókat. Amúgy márkakereskedésben is érdemes elmenned, mert 2020-ban állt le a gyártása, szóval még tudnak róla mesélni kereskedésben is.

2020. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!