Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kineztem egy 2008 as kawasaki...

Kineztem egy 2008 as kawasaki er6n motort. 70 ezer km soknak szamit? Hany ezer kilometer felelne meg ennek az evjaratnak?

Figyelt kérdés

Tudnatok mondani tipushibakat?

Esetkeg hasonlo mas motorokat ami sport vagy naked esetkeg tura. A2 jogositvanykm van. A keret 800 ezer lenne motorra



2020. máj. 26. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tévedek 50 kW körül van az ER6-N teljesítménye. Azt hogyan akarod A2-es jogsival vezetni?


Pusztán a km alapján nem igazán lehet megmondani. Láttam már teljesen 0-ra gyűrt motort 50 ezer km-rel, de láttam már 120 ezer km-rel közel gyári állapotban megőrzött motort is. A tulajtól függ. Minél inkább kezdőmotor, annál nagyobb a valószínűsége, hogy több tulaja volt, mint ahány olajcseréje a 15 év alatt.

Arra sem lehet értelmesen válaszolni, hogy "hány ezer km felelne meg az évjáratnak", mert tulajtól, tulajoktól, felhasználás módjától függ. Van, aki évente max 1-2 ezer km-t megy, de van, aki 25-30 ezret.


Hasonló motor nem igazán van, mivel ez 35 kW fölött van, az meg neked nem jó. Esetleg KTM Duke 390, Kawasaki Versys-x 300, Honda CB500F, CB300R, Yamaha MT-03, Yamaha YBR250, Honda CBF250, Suzuki Inazuma 250

Itthoni piac ezzel kb ki is fújt. Van még 1-2,ami még kevésbé fér bele a 800 ezer forintba.

2020. máj. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Levan folytva a motor azert fer bele.
2020. máj. 26. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:
70.000km teljesen korrekt ehhez az évjárathoz, az évi 6.000körül van, ez így őszinte. Nem kell tőle megijedni, egy karbantartott er6 simán 200ezer fölött elmegy. Vázproblémák előfordultak a típusnál, keress rá, írtak róla több helyen. Ettől sem ijednék meg, ennyi idő alatt, amelyiknél nem jött elő már nem is fog, amelyiknél meg igen azt már javították, szóval szerintem pech kell ahhoz, hogy potenciális vázhibásat vegyél. Tök jó motor, én venném.
2020. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen
2020. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!