Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor menjek el a háziorvosomh...

Mikor menjek el a háziorvosomhoz? (jogosítvány)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy mikor menjek el a háziorvosomhoz? 2 hete kezdtem a Kreszt (Etitan-on), és pár nap múlva végzek vele. Az oktatóm majd gondolom ír emailben, hogy mi a következő teendő, csak attól félek, hogy behívnak pár napon belül vizsgázni, és nem kapok időpontot a háziorvosomnál az egészségügyi nyilatkozat miatt. Elsősorban azokhoz szólok, akik az Elitjogsinál szereztek jogosítványt.

És egyébként szemészehez is külön el kell mennem? Van szemüvegem, de kontaktlencsét hordok, és tökéletesen látok. Ha oda is elküldenek, az 1 hónap, mire kapok időpontot Pesten...

Hallottam olyan autósiskoláról, akik vizsga előtt szimplán belevilágítottak egy lámpával a vizsgázó szemébe, és mehettek is,ez volt a vizsgálat :D

Csak kicsit aggódok ezügyben, az oktatóm még nem keresett meg ezzel a dologgal, csak a honlapjukon olvastam, hogy kell orvosi vizsgálat... mit gondoltok, menjek el már most, és kérjek időpontot előre, vagy lehet, hogy nem is kell, ha nem szóltak, és lehet, hogy a helyszínen lesz, és nem csinálnak belőle nagy ügyet az ElitJogsinál?

Előre is köszönöm a válaszaitokat! :)



2020. máj. 30. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze az oktatóknak az orvosi alkalmasságihoz. Olyan sem lesz, hogy pár nap múlva behívnak vizsgázni. Ha megcsináltad a kredz tanfolyamot, akkor te azt jelzed az iskolának és majd az iskola is jelez neked, hogy mikorra van a következő vizsgaidőpont (hetekkel korábban), amire csak úgy jelentkezhetsz, ha màr megvan az alkalmasságid. Ez mindenhol így van...
2020. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy végzel az etitánnal sikeres szintmérőt teszel a suli kapnifog egy igazolast hogy végeztél plusz te is jelzel nekik. Utána néztek egy vizsga időpontot ami nekem 3het volt.Addig kérték a orvosi legyen meg az egy délután megvolt többet vártam a háziorvosnál mint maga a vizsgálat.Nállam így volt idén január.Azt meg felejtsd el hogy ma végzel holnap vizsga a járvány miatt még többet kell szerintem várni ha 3Hét alatt kapsz időpontot jó vagy😀
2020. jún. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!