Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo Guilietta vagy...

Alfa Romeo Guilietta vagy Volkswagen Golf 6?

Figyelt kérdés

Szeretnék autót vásárolni használtan és ez a kettő között vacilálok. Szerintetek?

Max ár amit rászánok: 2m



2020. jún. 1. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
2 milla nem lesz elég egyikhez sem, max valami leharcolt hulladékot veszel ennyiért. Amúgy a kettő közül nálam egyértelműen az Alfa lenne, sokkal dögösebb, és sokkal jobb vezetni, mint a Golfot.
2020. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 millió körül hasznaltauton több 150e km alattit találtam 2010-es évjárat felett.
2020. jún. 1. 13:05
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


Pl ezek. Férfinak is megfelelő a Guilietta?

2020. jún. 1. 13:10
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Hát teljesen egyértelmű, hogy a Golf, dimenziókkal jobb autó minden szempontból.
2020. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
+1 a Golf-nak
2020. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
A Golfra költhetsz majd a későbbiekben, ebből kifolyólag jobb ha nézel egy Ufo Civic-et aminél nem kell azonnal a vezérléssel bajlódni.
2020. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
alfáknál a régebbi tipusra nagyon sokat költöttem nem tudom hogy ez erre a tipusra igaz e majd akinek van megmondja
2020. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, várom a válaszokat még
2020. jún. 2. 22:07
 9/9 anonim ***** válasza:
A régi alfáknak nincs túl jó hírük, de a guilietta egy remek autó. Szerintem jobb alfát kapsz, mint egy golfot ugyanannyiért.
2020. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!