Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki milyen okból szokta lecseré...

Ki milyen okból szokta lecserélni az autóját?

Figyelt kérdés
Pl. sok vele már a baj vagy rozsdás vagy csak szebbet és újabbat akar?
2020. jún. 1. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában ha kirohad alólam. Minden más ami kopó, gazdaságosan javítható azt megkapja. Autót is úgy választok mint egy hosszú párkapcsolatot.
2020. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%
Nekem 3 éve van meg az első autóm, és úgy tervezem, hogy életem végéig megtartom. Ha lesz annyi pénzem, akkor esetleg veszek egy új kocsit, de nekem ez a tökéletes, se több, se kevesebb nincs benne, mint ami kell, tervezett elavulás se volt annyira hangsúlyos, amikor készült, az egyik legmegbízhatóbb kocsi szerintem. Mondjuk én minden területen így vagyok, hogy ragaszkodok a dolgokhoz, telefont se cserélek 2 évente. Igazából minden csak pénz kérdése, vannak tökéletes állapotú 100 éves kocsik is, de kíváncsi vagyok, hogy az enyém milyen lesz elég intenzív használat mellett. Úgyhogy ez részben egy életcél is, majd kiderül, mi lesz belőle:)
2020. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
24%

Ha eljut 120-150e km körüli értékre akkor várható hogy lesz valami meghibásodása. Szerelohoz nem viszem, mert a hazug dilettans embereket kerülöm igy ilyenkor eladom. Még új autót venni macerás utoljára egy kecskeméti kereskedest hívtam fel kell a kocsi amit árulnak mondja ott van erre én elindultam Kecskemétre. Már majdnem a Szent István körúton vagyok amit írt a navi amikor hív a csávó hogy komolyan mondtam e hogy megyek. Kiderült hazug hirdetés volt olyan autójuk nincs is elado. Broaf. Márkakereskedés.


Na ennel is hitvanyabbak a szervizek igy ha várható a meghibásodás eladom.

2020. jún. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
54%
#13 neked se való autó
2020. jún. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!