Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3 hete vettem új nyári gumit...

Eddkiavetést kérdése:

3 hete vettem új nyári gumit ès azóta ráz az autó 110-120tól! A gyári 245/40 r18, az új 225/40 r18! Okozhat a mèretváltozás ilyen problèmát? Visszavittem 2x, újracentrírozták, az elsőket hátra, a hátsókat előre rakták ès semmi változás!

Figyelt kérdés

#rázkódás #Mèretproblèa
2020. jún. 3. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Akkor futóművesnek mutasd meg.

Ez annyira minimális eltérés, hogy ha jóv van centrírozva (márpedig a kérdés szerint igen), akkor ettől nem rázhat.

2020. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 D. Brasco ***** válasza:
Ha visszavitted ujra gepre tettek meg az elso hatsot is megcsereltek mar akkor biztosan nem felni/gumi hibarol van szo.Valami szilent/gömbfej/összekötő van romon
2020. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Futómű gond lesz, ha normális gumisnál voltál. Az más kérdés, hogy ennek a gumiméret váltásnak mi volt az értelme
2020. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez a remegès egyből kerèkcsere után jött szóval nem gondolnám, hogy futómű, főleg nem egy 1 èves audinál! A mèretváltásnak nem volt èrtelme, de mivel a másik nyári kint van külföldön ès nem tudtam èrte kimenni muszáj volt vmit rátennem a tèli helyett illetve azt mondta a gumis is hogy a 225/40 is jó nekem! Lassan megkapom viszont a gyárit ès ha azzal is megvan akkor mèg tènyleg lehet futómű is! Köszi a válaszokat!
2020. jún. 3. 17:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha vmi gagyi gumi kerult ra, attol is razhat. Vagy gyartasi hibas gumi. De futomuvesnek latnia kellene mindenkepp.
2020. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bf goodrich 40/db volt ami már nem lenne rossz, ettől függetlenül bármi meglehet! Jövőhèten megy vissza a gyárija, aztán majd kiderül mi változik! Azbtèny hogy a a gyári ès a tèli is conti volt, az azèrt már más kategória árban is!
2020. jún. 3. 19:48
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem itt csak időbeni egybeesésről van szó.

Mivel nem "occó, eteöccá" gumit vettél rá, kétszer centrírozva, megcserélve sem múlnak a tünetek, inkább csak véletlen jött elő a hiba pont gumicserénél.

De mostmár érdekel a dolog, követem a kérdést, majd írd meg ide a végeredményt.

2020. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rendben, írok mindenkèpp!
2020. jún. 3. 22:02
 9/13 A kérdező kommentje:
Megjött a gyári-nyári gumi és a remegés illetve zúgás meg is szűnt! A méretet a kérdésben elírtam! 225/45 r18 nem 225/40 r18! Nem tudom mi okozhatta a problémát, de örülök, hogy már nincs meg! Ettől függetlenül még azért egy szervízbe elviszem megnézetni a futóművet!
2020. jún. 14. 12:01
 10/13 anonim ***** válasza:

Elég fura.

Mindenesetre ha a futóműves sem talál semmit, akkor érdemes lenne megreklamálni az új gumikat. Gondolom a számla megvan.

2020. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!