Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki vizsgán elfogadják...

Műszaki vizsgán elfogadják így a kipufogó javítást?

Figyelt kérdés

A középső és a hátsó dob közötti csövön volt egy kb. 2 cm-es lyuk.

A rossz részt kivágtam, és ilyen kipufogó csőtoldó szerelvénnyel(kb. 10cm hosszú, olyan, mint egy bilincs) raktam össze.



2020. jún. 5. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen tökéletes , ha jól van meghegesztve és nem lötyög , nem fúj ki.

Nem tudom az milyen lyuk de kise kellett volna vágni, az is elég hogy rátenni egy másik lemezt és ráhegeszteni szépen.

2020. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha stabilan rajta van és nem fúj ki akkor elfogadják. Nekem a kipufogó cső egy része lett cserélve a külső és a belső dob között ott is lyukas volt több helyen meg rozsdás is. Szépen le lett cserélve de elég csúnyán lett hegesztve tehát nem volt valami szép, de nem fújt ki, stabil is volt. Előzetes műszakin mondta is a vizsgabiztos hogy szebben is lehetett volna hegeszteni de mivel nem fúj ki, stabilan rajta van le is van kezelve rozsdásodás ellen így elfogadja mert működőképes dologról van szó, és biztonságos is ami a legfontosabb feltétel, tehát azok adva vannak, esztétikailag ő nem köt bele azért mert hát hogy néz ki.
2020. jún. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyakori javítási módszer, a lényeg hogy ne fújjon ki.
2020. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha szakszerüen van javitva igen
2020. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!