Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1,1 millió forintból érdemes...

1,1 millió forintból érdemes vásárolni Toyota Corollát?

Figyelt kérdés

Évjárat? Típus? Napi használatra.

Esetleg ilyen áron jobb?



2020. jún. 5. 10:42
 1/9 anonim válasza:
Szia, érdemes. Csak én a Helyedben idősebbeket választanák, megbízhatóbbak sokkal. És van ami rozsdamentes. És olcsóbb is.
2020. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen idősre gondolsz?
2020. jún. 5. 10:52
 3/9 anonim ***** válasza:
A Toyoták megbízható, jó autók, DE, azt ugye tudod, hogy nem évjáratot, vagy kilométer állást, hanem állapotot vásárolunk! Ennyi pénzért már lehet szép állapotú Corollákat találni. Keresgélj a hirdetések között, írj össze pár olyan kocsit ami megtetszett, és vigyél magaddal egy tapasztalt, hozzáértő embert a vásárláshoz. Sok sikert kívánok a vételhez, és sok balesetmentes kilométert az autóhoz.
2020. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
hát 10-20 év köztire, de ez csak ilyen egyéni gondolat, takarékosabb meg korszerűbb az újabb, biztonságosabb, vegyél inkább újabbat, de 1 millióért szerintem már jót lehet kapni. Pár éveset. A dízeleknek nézz utána, mert nem egyforma a hírük.
2020. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem ilyen árban 2004 környékén lehet venni. Meg éri 16 éves Toyotát venni? Ér annyit mint egy fiatalabb opel Astra H, Suzuki Swift, Renault Thalia?
2020. jún. 5. 11:58
 6/9 anonim válasza:
Hm, mindegyik jó hírű autó, de szerintem megéri, de azért ez csak egyéni gondolat, ne alapozzon rá, mert nálam sokkal jobban értenek hozzá pl. szerelők. Én csak amolyan biztatást akartam adni, hogy jó típus és ennyi pénzért jó állapotút adnak, úgy vélem. Nekünk kiváló olasz 1,2-es Fiat van és tökéletes 21 évesen is.
2020. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az hogy megéri-e neked nem lehet megmondani.Van akinek a 30éves szétthajtott béjemvé is megéri 500ért mert mániákus bolond.Na mind1 :)

A 4 említett közül én a Corollát választanám,rozsdásodni szokott a küszöb érdemes alánázni de nem vészesen,a motorral ha 1.4 ha 1.6(már ha benzines kell) kimész a világból is meg tovább.Ha foglalkoztak vele nem nagyon szokott költségesebb baja lenni de mint minden autóban ebben is tönkre mehet bármi,bármelyik pilanatban.("ami elromolhat, az el is romlik"by Murphy)

Viszont ha te tudsz 1.1m ért ettől fiatalabb és jól felszerelt Swiftet akkor azt venném mert az meg főleg kimegy a világból és tovább meg még azon túl.Alkatrész meg annyivan hozzá hogy ingyen hozzádvágják(najó nem de, elég jó árban vannak).

Na szóval Corolla mert mégis csak Toyota ráadásul ez még a megbízható félékből ha meg fiatalabb kell akkor Swift(de úgyse találsz mert egy 1.3 as 2005 utáni Swift 1m-tól indul és akkor még ugyan ott vagy korban).

2020. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az Astra is jó és szintén nem drága a fenttartása csak előfordulhat hogy jóbarátod lesz a lakatos mire eladod.Viszont ha van műszaki vizsgabiztos ismerősöd akkor az is jó választás lehet.Bár szerintem csúnyácska de ízlések és pofonok.)

Renaultról nem nyilatkozom, sosem volt és nem is lesz.:S

2020. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdemes. A H Astrával is jól jársz, ha nincs elhanyagolva.
2020. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!