Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha első indítás utan leallitom...

Ha első indítás utan leallitom az autot 2. Ra mar nem indul be,miert?

Figyelt kérdés
Elsore pöccre indul pl kiallok a garazsbol lemosni az autot majd 10 perccel kesobb hiaba inditozok lefullad majd 3. Ra megint pöccre
2020. jún. 5. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beázott a mosáskor.
2020. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez csak 1 példa volt nem csak akkor csinálja
2020. jún. 5. 13:19
 3/11 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Sokat segítene, hogy milyen autó milyen motor stb.
2020. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1.4vvti 2005
2020. jún. 5. 13:27
 5/11 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Légtömegmérő, elektromos ac, gyújtás, befecskendezők.
2020. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Meg az mit jelent hogy 2.-ra nem indul be?

Aár meddig tekered egyáltalán nme indul?

2020. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

megpróbálom leírni részletesen

na pl ma beindítottam kollégának megmutatni valamit de nem mentünk vele csak beindítottam (kb 5 óra állás után rögötön 1.re 1mp en belül) majd 5mp mulva leállítottam, na majd fél órával később indítanám de pörögpörögpörög kb 3-5mp ig mintha elkapná aztán mégse és lefullad majd rögtön ezután indítom megint("2.-ra" és azonnal beis indul

na ugyan ez van pl kiállok a garázsból mert lemosnám az autót beindítom azonnal pöccre indul kiállok kb 2mp, leállítom 10perc alatt lecsapatom majd indítanám megin pörögpörögpörög mintha beröfenne aztán lefullad, rögtön utánna("2.-ra") 1mp alatt beröffen

ha pl napi első indításnál beindítom(simán 1.re) megyek vele 5-10 percet és leállítom akkor a következőindításnál beindul ugyan úgy simán elsőre

akkor van ez kb ha beindítás után nem megyek vagy csak nagyon keveset az autóval és leállítom akkor az ezt követő indításnál nem indul be

2020. jún. 5. 15:57
 8/11 A kérdező kommentje:
fuhh hát remélem érthető :)
2020. jún. 5. 15:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha beinditod és nem állitod le akkor mivan?

Benzin, dizel?

Persze lehetne egy kiolvasást csinálni hogy akkor mit mutat.

Nem kap valamiért üzemanyagot, nekem ez valószínű, akár kontakt hiba miatt esetleg.

2020. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

-azért mondtam, ha használom az autót akkor a következő indulásnál is azonnal beindul és szépen jár, ha nem használom csak mondjuk gurulok 5m-ert(garázsból ki) akkor tuti hogy amikor visszaálnák a garázsba úgy 2-60perc után,tuti nem indul,fulladozik döcög aztán leis áll teljesen

-benzines

-kiolvastattam, hibakódmentes

-ha nem kap üzemanyagot akkor miért indul pl reggel munkába induláskor rögtön,simán?

2020. jún. 5. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!