Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda3, vagy Alfa Romeo 147?

Mazda3, vagy Alfa Romeo 147?

Figyelt kérdés

Autóvásárláson gondolkozok, nagyjából 1 millió Ft. a keret. A két típus közül ti melyiket választanátok, melyik a jobb autó??

Melyik a megbízhatóbb?? Tudom, tudom, a Mazda rohad, az Alfa meg, ...Alfa, de mégis..?

Csak benzines érdekel.



2020. jún. 6. 18:45
A kérdező szavazást indított:
Mazda3
Alfa Romeo 147
Egyik sem.
Tudok jobbat, leírom kommentben!!
21 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Mazda3. Olyat kell venni ami alvazvedos, vagy nem rohad. Egy eletre tarsad lesz es semmit nem kell ra kolteni.
2020. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Toyota Corolla jobb mindkettőnél.
2020. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Stílusban távol áll tőlem, de köszönöm!!
2020. jún. 6. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha mindenképp kell a megbizhatóság akkor a mazdát . Én mivel az utca végén dolgozom és nem létszükséglet az autó inkább luxus/hobbi ezért az Alfát választanám. Sokkal szebb autó.
2020. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
A rozsdát lehet kezelni könnyedebben.
2020. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
51%
Nekünk a régi autónk egy 146-os Alfa volt. Gyönyörű volt, imádtuk, de sajnos régi volt. Utána vettünk egy Mazda 6-ot, ami ugyan olyan jó. Te döntöd el, hogy mit szeretnél: egy olasz sportkocsit, vagy egy japán autót.
2020. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!