Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik Indycar hasonlít a...

Simon Petrikov kérdése:

Melyik Indycar hasonlít a legjobban a Renault R26-ra, és melyik a Ferrari 248 F1-re?

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 16:02
 1/8 anonim válasza:
Az autó festésére vagy a formájára gondolsz?
2020. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amennyire lehet mindkettőre, de lehet csak a festés vagy csak a forma is.
2020. jún. 10. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
IndyCarban egyenautók vannak, így nem igazán van értelme a kérdésnek.
2020. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3:


A festésre és/vagy a formára gondolok.

2020. jún. 10. 16:33
 5/8 anonim válasza:

Hát formára egy indycar autó se volt olyan mint ezek gyönyörű 2006-os gépek.

Találtam egy piros festést de ez engem inkább a Super Agurira emlékeztet.

[link]

A Renaultéhoz hasonlót meg nem is láttam. Ha gyakorlatilag azonos festést szeretnél látni egy F1-es és egy indycar autón akkor nézd meg a 1973-1996 között használt McLaren festéseket és a Marlboro Team Penske festését.

2020. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudod az egyenautó formára egyforma így nem hasonlíthat két autóra is. Festésre meg bármelyik piros autó pl Ganassi amikor még a Target szponzorálta őket. Kék sárga nem ugrik be olyen árnyalatban mint a renault.
2020. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kicsit off: lehet valahol nálunk TV-ben indycart vagy nascart nézni?


Régen nagy kedvencem volt a forma 1 de tudjuk manapság milyen vicc kategória lett...

Kellene velemi autós sport ami izgalmas és nem fűnyírómotorral mennek.

2020. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pár éve talán mintha Sport1-en vagy Sportklubbon láttam volna Indycart, Nascart. Egyébként az Indy500-at Youtube-on szokták élőben közvetíteni, a többi versenyt nem tudom, hogy közvetítik-e? Van egy olyan sejtésem, hogy sehol nem tudod TV-ben nézni. Egyébként tényleg nagyon rossz lett az F1. Ezek a hibrid motorok nem a legjobbak, de ezzel még nem is lenne baj, ha legalább verseny lenne.... Így csak azon lehet "izgulni", hogy a Merceds csak a 18 versenyen lesz bajnok vagy már a 14-en, illetve hogy Hamilton 11 vagy 16 futamot nyer a 20-ból (természetesen ha normális szezonról van szó és nem a 2020-asról)
2020. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!