Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell lízingeléssel autót...

Hogy kell lízingeléssel autót venni? (magánszemélyként)

Figyelt kérdés

A Budapest Bank kalkulátorában kiszámoltam, hogy 1.8 millióért vennék egy 5 éves opel corsa E-t 360 ezer forint önerővel 25 ezer forintos törlesztővel 7 évre.


Így megy?:

Elmegyek megnézni az autót, és ha rendben van bemegyek a legközelebbi budapest bankba (viszem az önerőt kp-ban) és megkötöm a "zárt végű lízinget". Odaadják a maradék pénzt kp-ban én visszamegyek az eladóhoz és mehet az adás-vételi? Vagy hogy megy ez?



2020. jún. 10. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ahol mi vettük, az a kereskedés pont a Budapest Bankkal volt kapcsolatban. Meg egy másikkal. Én egy harmadikat néztem ki. De a BB kedvezőbb volt, így azt választottam. Nem kellett sehovs menni, minden papírt a kereskedésben töltöttünk ki, és ők küldték be a bankhoz.
2020. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!